معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

بازسازی منزل و ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه

بازسازی منزل و ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه

تهرانپارس و حکیمیه دو محله و منطقه قدیمی شرق تهران محسوب می شوند. قدمت و تاریخچه شکل گیری این دو محله به شکل امروزی، به حوالی سال 1320 بر می گردد. تهرانپارس و حکیمیه جزء مهمترین محله های شرق تهران و منطقه 4 شهرداری شهر تهران محسوب می شوند. به دلیل قدمت بالای محله تهرانپارس و حکیمیه، امروزه بسیاری از ساکنین این دو منطقه به فکر بازسازی منزل و ساختمان خود در این منطقه از تهران افتاده اند. بازسازی منزل و ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه موضوعی است که در این مطلب آن را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر شما هم در منطقه تهرانپارس و حکیمیه سکونت دارید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت بازسازی منزل تماس بگیرید.

تماس

چرا ساختمان ها و منازل تهرانپارس و حکیمیه نیاز به بازسازی دارند؟

تهرانپارس و حکیمیه دو منطقه از مناطق قدیمی تهران محسوب می شوند که سال ها پیش از انقلاب، ساخت آنها آغاز شده است. بخشی از ساختمان های تهرانپارس و حکیمیه امروزه به دلیل فرسودگی نیاز به بازسازی دارند. بازسازی ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه باعث ترمیم بافت فرسوده و قدیمی این منازل شده و علاوه بر افزایش امنیت ساکنین، زیبایی ظاهری و قیمت خانه را نیز افزایش می دهد. تمامی این موارد ضرورت بازسازی آپارتمان های تهرانپارس و حکیمیه را نشان می دهد که باید توسط یک تیم معتبر انجام شود.

گروه معماری آترینا، چگونه ساختمان های تهرانپارس و حکیمیه را بازسازی می کند؟

گروه معماری آترینا در زمینه بازسازی بازسازی منزل و ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه سابقه درخشانی دارد. این گروه معماری با تیم مجرب و متخصص خود، قسمت های مختلف آپارتمان ها و برج های تهرانپارس و حکیمیه را مورد بازسازی قرار می دهد. گروه آترینا تمامی مراحل کار بازسازی منزل در تهران را مطابق با سلیقه و نیاز مشتری انجام داده و همین امر رضایت مشتریان را به همراه داشته است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و به روز، منجر به نتایج مطلوب بازسازی توسط مرکز معماری آترینا شده است.

گروه معماری آترینا تمامی بخش های بازسازی منزل و ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه مانند سقف، کف، آشپزخانه، اتاق خواب و نشیمن، سرویس بهداشتی و حمام، درب و پنجره، راهرو و لابی، حیاط و نمای آپارتمان را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. انتخاب بخش مورد بازسازی ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه بستگی به نظر مشتریان و کارشناسان گروه معماری آترینا دارد.

انواع بازسازی منزل و ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه

بازسازی منزل و ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه انواع مختلفی دارد و هر فردی می تواند با توجه به فرسودگی بخش های مختلف خانه خود، به بازسازی آن بپردازد. گاهی از مواقع، خانه های تهرانپارس و حکیمیه نیاز به بازسازی کلی دارند اما بعضی از خانه های این منطقه ممکن است نیاز به بازسازی های محدودی داشته باشند. در ادامه در مورد بازسازی منازل و ساختمان های  تهرانپارس و حکیمیه اطلاعات بیشتری به شما ارائه می دهیم.

بازسازی سقف

بازسازی سقف یکی از اجزای اصلی  یک آپارتمان است که طبقات را جدا کرده و از ورود عوامل خارجی مثل باران و برف به داخل خانه جلوگیری می کند. برای بازسازی سقف خانه های تهرانپارس و حکیمیه باید از موادی استفاده شود که محیط داخلی و دکوراسیون را به زیبایی نشان دهد زیرا سقف نقش مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه دارد. سقف کاذب کناف یکی از سقف های محبوبی است که برای بازسازی ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه مورد استفاده قرار می گیرد.

سقف کناف وزن کمی دارد، به راحتی نصب می شود و در برابر حوادثی مثل آتش سوزی و زلزله، مقاوم است. سقف کاذب گچی، رابیتس، آکوستیک و شیشه ای از دیگر سقف های محبوب برای بازسازی می باشند. بازسازی سقف منزل در تهرانپارس و حکیمیه باید با حداقل تخریب و متناسب با سبک دکوراسیون انجام شود. نورپردازی های سقف نیز باید مورد توجه قرار گیرند تا فضای خانه را روشن و پرنور کنند.

بازسازی کف

در بازسازی منزل و ساختمان و منزل در تهرانپارس و حکیمیه ، کف خانه نیز دارای اهمیت بسیاری می باشد. برای بازسازی کف خانه متریال زیادی وجود دارد که از نظر مقاومت، قیمت، طرح، رنگ، تنوع و ایمنی با هم تفاوت هایی دارند. به طور کلی بازسازی کف خانه های تهرانپارس و حکیمیه به وسیله سرامیک، سنگ، پارکت، لمینت، موکت و پی وی سی انجام می شود. پیش از انجام بازسازی آپارتمان در تهرانپارس و حکیمیه باید برای پوشش کف ساختمان، زیرسازی انجام شود. در زیرسازی، برآمدگی ها و ناصافی های کف خانه برطرف شده و پس از آن به وسیله متریال مورد نظر، بازسازی صورت می گیرد.

پیش از انجام بازسازی کف خانه باید در مورد انواع پوشش ها و مواد اولیه، اطلاعات لازم را کسب کنید تا بهترین ماده را با بیشترین مزایا انتخاب نمایید. پس از اینکه بازسازی کف خانه انجام شد به مدت ۲۴ ساعت بر روی آن وسایل سنگین قرار ندهید تا پوشش کف به خوبی خشک شود و بچسبد.

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه بخش مهمی از هر خانه است و بازسازی آن اهمیت ویژه ای دارد. در بازسازی ساختمان و منزل در تهرانپارس و حکیمیه به آشپزخانه توجه ویژه ای می شود زیرا آشپزخانه های جدید با آشپزخانه های قدیمی تفاوت بسیاری دارند و این مورد برای صاحبان این خانه ها بسیار با اهمیت است. اگر آپارتمان شما در تهرانپارس و حکیمیه کوچک است باید در بازسازی آشپزخانه به بهره مندی از نور طبیعی دقت کنید و مراحل کار را به نحوی انجام دهید که آشپزخانه و اجزای آن، روشن تر از قبل شود.

مهم ترین بخش در آشپزخانه، کابینت است و برای بازسازی آن باید از بهترین متریال با رنگ های مناسب دکوراسیون استفاده کنید. می توانید در بازسازی ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه ، اپن، کفپوش، سقف، تجهیزات، تاسیسات و کاشی های آشپزخانه را مورد بازسازی قرار دهید و این بستگی به بودجه، نیاز و فرسودگی خانه دارد.

بازسازی اتاق خواب و نشیمن

نشیمن منازل تهرانپارس و حکیمیه از جمله بخش های مهم آن است که در معرض دید افراد زیادی قرار می گیرد. برای بازسازی نشیمن در تهرانپارس و حکیمیه می توانید سقف، کف و دیوارهای آپارتمان را بازسازی کنید. برای زیباسازی دیوارها استفاده از رنگ، کاغذ دیواری و پوسترهای سه بعدی، بسیار کارآمد است. پس از اتمام مراحل بازسازی خانه های تهرانپارس و حکیمیه در قسمت نشیمن، می توانید از مبلمان و وسایلی متناسب با دکوراسیون استفاده نمایید.

برای بازسازی اتاق خواب، به رنگ دیوار و کمدهای تعبیه شده در اتاق دقت کنید. برای بزرگ نشان دادن فضای اتاق خواب در منازل تهرانپارس و حکیمیه ، می توانید از کمد دیواری هایی با رنگ روشن استفاده نمایید. با قرار دادن تخت خواب، کمد دیواری و میز مطالعه در یک قسمت از اتاق خواب، جای بیشتر و بهتری برای رفت و آمد و انجام امور روزمره خواهید داشت.

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

بازسازی منزل و ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه می تواند در بخش سرویس بهداشتی و حمام انجام شود. برای بازسازی این بخش از خانه ها ابتدا باید نشت لوله ها و پوسیدگی آنها مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت لزوم، عایق کاری دیوارها و کف انجام شود. تعویض کاشی های سرویس بهداشتی و حمام خانه های تهرانپارس و حکیمیه ، از جمله کارهایی است که برای بازسازی در این بخش ها انجام می شود.

در صورت کمبود بودجه و زمان می توانید از استیکرهای مخصوص کاشی برای بازسازی سرویس بهداشتی، استفاده کنید. بازسازی منازل تهرانپارس و حکیمیه در قسمت سرویس های بهداشتی می تواند شامل تعویض شیرآلات و سایر تاسیسات باشد. این تغییرات کوچک منجر به تاثیرات بزرگی در ظاهر سرویس بهداشتی و حمام خانه های  تهرانپارس و حکیمیه می شود.

بازسازی-حمام-خانه-قدیمی

بازسازی درب و پنجره

یک خانه در تهرانپارس و حکیمیه اگر دارای دکوراسیون شیکی بوده اما درب و پنجره جدیدی نداشته باشد، ظاهر مطلوب و زیبایی نخواهد داشت. علاوه بر این، درب و پنجره های جدید از هدر دادن انرژی جلوگیری می کنند و منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی در فصول مختلف سال می شوند. درب و پنجره های دوجداره که با انواع متریال ساخته می شوند برای ساختمان های های تهرانپارس و حکیمیه بسیار مناسب هستند.

این درب و پنجره ها از خروج انرژی جلوگیری می کنند و انتقال سر و صدا را به حداقل ممکن می رسانند. برای درب و پنجره آپارتمان های تهرانپارس و حکیمیه بهتر است که از مواد اولیه مقاوم استفاده شود تا ماندگاری بالایی داشته باشند.

بازسازی حیاط خانه

بازسازی ساختمان و منزل در تهرانپارس و حکیمیه می تواند شامل حیاط خانه نیز باشد زیرا اکثر این آپارتمان ها دارای حیاط کوچکی هستند. معمولا بازسازی حیاط خانه به دلیل قدیمی بودن مصالح، رطوبت در دیوار، وجود حشرات، تغییر مدل و تخریب دیوارها انجام می شود. اگر دیوار حیاط خانه یا آپارتمان شما دچار هر یک از موارد مذکور شده است، اصلا نگران نباشید زیرا با بازسازی حیاط می توانید مشکلات به وجود آمده در حیاط را رفع کرده و زیبایی و امنیت آن را افزایش دهید.

بازسازی حیاط با تغییرات کف و تعمیر دیوارها همراه است. برای زیباسازی محیط حیاط می توانید از آبنما و آلاچیق استفاده کنید و در اوقات فراغت خود از محیط حیاط، لذت ببرید. ایجاد باغچه و کاشتن گل و گیاه نیز در بازسازی خانه های تهرانپارس و حکیمیه مورد توجه قرار می گیرد.

بازسازی راهرو و لابی آپارتمان

لابی و راهرو آپارتمان در بدو ورود افراد به داخل ساختمان، قابل توجه است. شیک بودن لابی و راهرو ساختمان های تهرانپارس و حکیمیه ، ارزش و قیمت این ساختمان ها را افزایش می دهد. رضایت صاحبان تمامی واحدها برای بازسازی راهرو و لابی یک آپارتمان ضرورت دارد. پس از آن، کار بازسازی مطابق با برنامه ریزی های کارشناسان، آغاز می گردد. کف سازی راهرو و لابی بخش مهمی از بازسازی منزل و ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه است.

برای کف سازی باید از موادی استفاده شود که کیفیت و ماندگاری بالایی داشته باشند، دارای ظاهر زیبا بوده و به راحتی شسته شوند. دیوارهای لابی و راهرو باید با رنگ های روشن رنگ آمیزی شوند و به وسیله پوسترهای مختلف، مورد بازسازی قرار بگیرند. برای بازسازی خانه های تهرانپارس و حکیمیه نورپردازی در بخش راهرو و لابی بسیار حائز اهمیت است و باید با لامپ های کم مصرف که ظاهر زیبایی دارند، صورت بگیرد. استفاده از عناصری مانند مبلمان در لابی برج های تهرانپارس و حکیمیه ، بر شیک و لاکچری بودن این خانه ها می افزاید.

بازسازی نمای آپارتمان

نمای برخی از خانه های تهرانپارس و حکیمیه که از قدیم ساخته شده، اکنون اندکی قدیمی شده است. نمای قدیمی بر ارزش یک ملک تاثیر زیادی دارد و منجر به کاهش قیمت آن می شود. نمای ساختمان به دلیل اینکه در بیرون ساختمان قرار دارد، در معرض انواع آلودگی ها و عوامل خارجی بوده و به مرور زمان، فرسوده می شود. نشانه هایی از فرسوده بودن نمای آپارتمان های تهرانپارس و حکیمیه ، به صورت تیرگی و شکستگی در قسمت های مختلف نما، مشخص است. بازسازی نمای آپارتمان با متریالی مانند سنگ، سرامیک، آجر، رنگ و کامپوزیت انجام می شود.

بازسازی نما

هزینه بازسازی منزل و ساختمان در تهرانپارس و حکیمیه چقدر است؟

بازسازی خانه های تهرانپارس و حکیمیه با توجه به بخش مورد بازسازی، وسعت، متریال مورد استفاده، زمان لازم و میزان فرسودگی دارای قیمت متفاوتی می باشد. بعضی از این خانه ها نیاز به بازسازی بیشتری دارند زیرا میزان فرسودگی های آنها بسیار زیاد می باشد. قطعا خانه هایی که نیاز به بازسازی کلی دارند، مواد و متریال بیشتری نیاز دارند و همین امر موجب افزایش هزینه های بازسازی می شود.

بازسازی منزل در تهرانپارس و حکیمیه  اگر توسط کارشناسان و متخصصان ماهری انجام شود، قیمت ملک را تا چندین برابر افزایش می دهد و این فوق العاده است. کسانی که از میزان فرسودگی خانه خود اطلاعات دقیقی ندارند می توانند از کارشناسان مشاوره بگیرند تا پس از بررسی ساختمان، فرسودگی بخش های مختلف آن مشخص شود و متناسب با بودجه، زمان و سلیقه افراد، کار بازسازی در تهرانپارس و حکیمیه ، آغاز گردد.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت بازسازی منزل تماس بگیرید.

تماس
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.