معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

کمد دیواری مناسب راهرو | 12 مدل کمد دیواری برای ورودی خانه

کمد دیواری مناسب راهرو | 12 مدل کمد دیواری برای ورودی خانه

کمد دیواری مناسب راهرو

راهرو در بخش ورودی خانه قرار دارد و منتهی به قسمت های اصلی آن می شود. در راهرو خانه ها یک کمد دیواری متناسب با ابعاد راهرو قرار می گیرد زیرا راهروها دارای طول و عرض متفاوتی هستند و برای تکمیل دکوراسیون، کمد دیواری باید با متراژ این بخش همخوانی داشته باشد. کمد دیواری مناسب راهرو شامل بخش هایی برای قرار دادن کفش، لباس و کیف می باشد تا افراد وسایل روزمره و پراستفاده خود را در آن قرار دهند.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

خرید کمد دیواری در بخش راهرو ایده بسیار مناسبی برای خانه های بزرگ و کوچک است و نظم خاصی را در دکوراسیون ایجاد می کند. اگر شما هم می خواهید در مورد کمد دیواری مناسب راهرو اطلاعات بیشتری کسب نمایید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

چرا استفاده از کمد دیواری در ورودی خانه و راهرو مهم است؟

دکوراسیون ورودی خانه و زیبایی آن بسیار با اهمیت است زیرا این نشان می دهد که برای تمامی بخش های خانه، سلیقه و خلاقیت به خرج داده اید. یک ورودی بی نظم و به هم ریخته، باعث می شود که افراد در بدو ورود به خانه، برداشت خوبی نسبت به دکوراسیون آن نداشته باشند. پس طراحی دکوراسیون خانه خود را از بخش ورودی آن شروع کنید و بدانید که این بخش بسیار حائز اهمیت است.

بهترین گزینه برای راهرو، استفاده از کمد دیواری به جای کمد معمولی می باشد تا زیبایی محیط را افزایش داده و وسایلی مانند کیف، کفش و لباس را در خود جای دهد. برای اینکه سبک دکوراسیون را به خوبی به افرادی که وارد خانه می شوند نشان دهید، می توانید از راهرو شروع کنید و با سفارش ساخت کمد دیواری مناسب راهرو به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، سبک کلی دکوراسیون خانه را هماهنگ نمایید.

یک کمد دیواری مناسب راهرو باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

۱- کمد دیواری راهرو می تواند به عنوان بخشی برای پوشاندن نواقص دیوار و راهرو به کار رود.

۲- اگر راهرو شما کوچک است باید از کمد دیواری کشویی استفاده کنید. این نوع کمد دیواری نیاز به فضای اضافه ای برای باز کردن درب ندارد و به خوبی قابل استفاده می باشد.

۳- کمد دیواری راهرو باید به گونه ای طراحی شود که بخش های مجزایی برای هر یک از وسایل داشته باشد. بخش های لباس، کیف، کفش و اکسسوری باید کاملا مجزا باشد تا دسترسی آسانی را فراهم کند.

۴- اگر راهرو شما کوچک است پس از رنگ های روشن برای کمد دیواری راهرو استفاده کنید تا روشنایی و نور راهرو را افزایش دهد و آن را بزرگ تر از اندازه واقعی آن نشان دهد. داشتن آینه در درب کمد دیواری نیز علاوه بر کارکرد خاصی که دارد، موجب روشنی فضا می شود.

۵- کمد دیواری راهرو باید از متریال محکم و مقاوم ساخته شود زیرا در طول روز به تعداد دفعات زیادی باز و بسته می شود. بهترین متریال بازار برای کمد دیواری مناسب راهرو ، ام دی اف می باشد که در انواع طرح، رنگ و مدل در بازار عرضه می شود.

12 مدل کمد دیواری ورودی خانه و مناسب راهرو

کمد-دیواری-راهرو

 

کمد-دیواری-ورودی-خانه

 

کمد-راهرو

 

کمد-لباس-راهرو

 

کمد-لباس-راهرو3

 

کمد-ورودی-خانه

 

کمد-ورودی-سالن

 

کمد-ورودی-سالن2

 

کمد-ورودی-سالن3

 

مدل-کمد-دیواری-ورودی-خانه

 

مدل-کمد-دیواری-ورودی-خانه2

 

مدل-کمد-ورودی-خانه

 

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.