معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

10 مدل جدید و مدرن کمد دیواری ریلی آینه دار

10 مدل جدید و مدرن کمد دیواری ریلی آینه دار

کمد دیواری ریلی آینه دار چیست؟

یکی از انواع کمد دیواری مورد استفاده در خانه ها، کمد دیواری ریلی آینه دار است. تفاوت این کمد با کمد دیواری ساده در نحوه باز شدن درب آن می باشد. درب این کمد به صورت کشویی باز می شود و بر روی آن آینه وجود دارد. ابعاد آینه کمد دیواری ریلی می تواند به اندازه درب و یا کوچک تر از آن باشد.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

این نوع کمد دیواری در خانه های مدرن جایگاه ویژه ای دارد و به عنوان یکی از عناصر مهم دکوراسیون اتاق محسوب می شود. نوع درب کمد دیواری ریلی استفاده از آن را حتی برای خانه های کوچک نیز آسان کرده است و به همین دلیل خرید کمد دیواری از نوع ریلی طرفداران زیادی دارد.

مزایای استفاده از کمد دیواری ریلی آینه دار

مهمترین مزایای کمد دیواری ریلی آینه دار عبارت است موارد زیر:

۱- استفاده بهینه از فضا

کمد دیواری ریلی مجهز به درب کشویی می باشد و به همین دلیل برای باز کردن درب آن نیازی به فضای اضافه نیست. این درب با اشغال کمترین فضا، بیشترین بهره وری را برای شما فراهم می کند. دسترسی به وسایل داخل کمد با کشیدن درب به سمت مخالف، به راحتی امکان پذیر است و شما دیگر نیازی به ایجاد فضای خالی در جلوی کمد ندارید.

۲- وجود آینه

کمد دیواری ریلی آینه دار شما را از نصب آینه مجزا در اتاق بی نیاز می کند. این آینه می تواند به شکل قدی و یا کوچکتر از آن باشد و این بستگی به انتخاب خودتان دارد. شما پس از انتخاب لباس یا اکسسوری از داخل کمد، می توانید آن را در داخل آینه مشاهده کنید و این در کوتاه ترین زمان امکان پذیر است. وجود آینه بر روی درب کمد باعث بازتابش نور شده و اتاق شما را بزرگتر از اندازه واقعی نشان می دهد.

۳- مقاومت و ماندگاری

درب کمد دیواری ریلی به سمت بیرون باز نمی شود و این موضوع سبب عدم خراب شدن لبه های کمد می گردد. کمد دیواری های ساده که درب لولایی دارند معمولا دارای لبه های آسیب دیده ای هستند زیرا به اجسام و وسایل موجود در اتاق برخورد می کنند. قیمت کمد دیواری ریلی نیز در قیاس با دوام و استحکامی که دارد، چندان بالا نیست.

بهترین جنس کمد دیواری ریلی آینه دار

ام دی اف به دلیل زیبایی، تنوع و قیمت مناسب، بهترین جنس برای کمد دیواری ریلی و آینه ای است. این ماده اولیه پر طرفدار به دلیل سطح یکدست و یکپارچه خود از نفوذ قارچ، حشرات، آب و رطوبت به داخل کمد جلوگیری می کند. ام دی اف با انواع دکوراسیون خانه هماهنگی دارد و شما می توانید از آن برای کمد دیواری ریلی کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن استفاده کنید. ام دی اف نسبت به سایر متریال ماندگاری بیشتری دارد و در سفارش ساخت کمد اگر جنس مد نظر شما امن دی اف باشد، در صورت استفاده درست از آن، می توانید تا سال های طولانی از کمد دیواری ریلی خود استفاده کنید.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

10 مدل جدید و مدرن کمد دیواری ریلی آینه دار

روزانه مدل های جدیدی از کمد دیواری ریلی آینه دار در بازار عرضه می شوند. اگر می خواهید کمد مدرن و زیبایی را برای اتاق خود انتخاب کنید پس 10 مدل کمد دیواری ریلی که در ادامه معرفی می کنیم را از دست ندهید.

کمد دیواری ریلی آینه دار 1

 

کمد آینه دار ریلی

 

کمد دیواری آینه دار اتاق

 

کمد دیواری آینه دار اتاق خواب

 

کمد دیواری با آینه قدی

 

کمد دیواری اینه دار جدید

 

کمد دیواری آینه دار

 

طرح کمد دیواری آینه دار

 

کمد دیواری آینه دار

 

کمد آینه ای

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.