معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

6 مدل جدید کمد دیواری با میز تحریر اتاق نوجوان

6 مدل جدید کمد دیواری با میز تحریر اتاق نوجوان

دیواری با میز تحریر چیست؟

کمد دیواری با میز تحریر یکی از مدل های زیبای کمد است که در انواع خانه ها و مخصوصا خانه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. در این مدل کمد دیواری، بخشی از کمد به صورت فرورفتگی و به شکل میز در نظر گرفته شده است. بدین شکل شما می توانید در این مدل کمد دیواری با میز تحریر ، هم وسایل مختلف خود را جای دهید و هم از میز آن استفاده کنید. بخش میز تحریر این کمدها فضای اضافی را اشغال نمی کند و معمولا هم سطح با درب کمد می باشد. قبل از خرید کمد دیواری ریلی و ساده باید بدانید که استفاده از کشو در میز تحریر، قسمت مجزایی را برای قرار دادن کتاب، دفتر و لوازم تحریر فراهم می نماید. کمد دیواری با میز تحریر در انواع مدل و رنگ ساخته می شود تا شما آن را مطابق با دکوراسیون اتاق و سلیقه خود خریداری کنید.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

مزایای استفاده از کمد دیواری با میز تحریر

افرادی که در خانه خود نوجوان دختر یا پسری دارند، به فکر خرید کمد و میز تحریر برای درس خواندن وی هستند. کمد دیواری با میز تحریر این نیاز خانواده ها را به خوبی رفع کرده و دارای مزایای زیر است:

۱- استفاده بهینه از فضا

کمد دیواری با میز تحریر باعث استفاده بهینه از فضا می شود و جای اضافی را اشغال نمی کند. بدین شکل می توانید بخشی از فضای در نظر گرفته برای کمد دیواری را به شکل میز تحریر طراحی و استفاده کنید.

۲- کاهش هزینه ها

اگر در زمان خرید کمد دیواری به داشتن میز تحریر توجه نکنید، در آینده باید هزینه ای را برای خرید آن فراهم نمایید. انتخاب مدل کمد دیواری با میز تحریر هزینه خرید میز مجزا را از دوش شما بر می دارد و مقرون به صرفه است.

۳- تنوع طرح و رنگ

میز تحریرهای موجود در بازار معمولا طرح های محدودی دارند و ست کردن آن با کمد دیواری نصب شده کمی دشوار است. کمد دیواری با میز تحریر تنوع طرح و رنگ بالایی دارد و برای تمامی سلیقه ها، قابل انتخاب است. این کمدهای دیواری به دلیل نوع طراحی و هماهنگی با میز تحریر، به تنهایی بخشی از دکوراسیون اتاق را تشکیل می دهند و با سایر اجزا ست می شوند.

بهترین جنس مدل کمد دیواری با میز تحریر

برای ساخت مدل کمد دیواری با میز تحریر می توان از متریال مختلفی استفاده کرد اما بهترین جنس برای ساخت این نوع کمد دیواری، ام دی اف است. ام دی اف ماندگاری بالایی دارد و تا سال های زیادی بدون هیچ خرابی و آسیبی قابل استفاده است. این جنس سطحی صاف و یکدست دارد و پوشش آن کاملا مدرن و جذاب می باشد.

به دلیل یکپارچه بودن سطح ام دی اف، می توان طرح های مختلفی را بر روی سطح آن پردازش نمود و کمد دیواری را با توجه به سبک دکوراسیون خانه، انتخاب کرد. رنگ ام دی اف تنوع گسترده ای دارد و حتی سلیقه افراد سخت پسند را هم تحت پوشش قرار می دهد.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

6 مدل جدید کمد دیواری با میز تحریر برای اتاق نوجوان

نوجوانان دارای سلیقه های خاصی می باشند و برای انتخاب مدل کمد دیواری با میز تحریر نیز تمایل به خرید کمد زیبا، جذاب و مدرن دارند. در این بخش 6 مدل جدید کمد دیواری با میز تحریر را به شما عزیزان معرفی می کنیم تا با توجه به آن کمد مناسب و مورد پسند خود را انتخاب کنید.

کمد-دیواری-با-میز-تحریر-1

 

کمد-دیواری-با-میز-تحریر-2

 

کمد-دیواری-با-میز-تحریر-3

 

کمد-دیواری-با-میز-تحریر-4

 

کمد-دیواری-با-میز-تحریر-5

 

کمد-دیواری-با-میز-تحریر-6

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.