معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

پارتیشن بندی دفتر کار | طراحی، انواع، قیمت و جدیدترین مدل ها

پارتیشن بندی دفتر کار | طراحی، انواع، قیمت و جدیدترین مدل ها

پارتیشن بندی دفتر کار چیست و چه اهمیتی دارد؟

امروزه ساختمان های اداری را به صورت یکپارچه می سازند تا مدیران با توجه به زمینه فعالیت، وظایف و ارتباطات کارمندان به تفکیک فضا بپردازند. تفکیک فضا در دفتر کار با پارتیشن انجام می شود تا در کوتاه ترین زمان، بخش های مختلف دفتر مشخص گردند. پارتیشن بندی دفتر کار باعث می شود که محیط کار نظم و زیبایی خاصی پیدا کند و تمام بخش ها کاملا واضح و مشخص باشند.

بدین شکل ارباب رجوع پس از مراجعه به دفتر کار به راحتی به بخش مورد نظر خود مراجعه می نماید و دچار سردرگمی نمی شود. اگر قصد خرید پارتیشن اداری را دارید، در ادامه نحوه نصب و طراحی پارتیشن را به همراه جدیدترین مدل های آن در ادامه به شما ارائه می دهیم.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت پارتیشن اداری تماس بگیرید.

تماس

نحوه طراحی

نحوه طراحی پارتیشن دفتر کار بسیار با اهمیت است زیرا انتخاب جنس، ابعاد، تعداد جداره ها و رنگ پارتیشن باید متناسب با نیاز، سلیقه و با توجه به محیط مورد نظر انجام شود. هنگامی که به این موارد پیش از پارتیشن بندی توجه کنید می توانید تفکیک فضای خوبی را در دفتر کار خود به وجود آورید.

در طراحی پارتیشن به دکوراسیون دفتر کار نیز توجه داشته باشید زیرا اگر پارتیشن ها با محیط همخوانی نداشته باشند، فضا را دلگیر و گرفته نشان می دهند. کوچک یا بزرگ بودن دفتر کار در نحوه طراحی پارتیشن بندی موثر است و تعیین کننده رنگ، طرح و ابعاد پارتیشن ها می باشد.

نصب

برای نصب پارتیشن بندی دفتر کار مراحل مختلفی وجود دارد که اولین مرحله انتخاب هدف می باشد. شما باید مشخص کنید که چه هدفی از پارتیشن بندی دارید و در این راستا به فعالیت و ارتباطات کارمندان نیز توجه کنید. اگر هدف به درستی مشخص نشود، فعالیت کارمندان را با اختلالاتی روبرو می کند. پس از آن باید به فکر انتخاب متریال مناسب برای پارتیشن باشید و بهتر است که ویژگی های هر کدام از متریال ها را بررسی و سپس بهترین آنها را انتخاب نمایید.

در مرحله بعدی باید اندازه و ابعاد پارتیشن بندی را تعیین کنید. ارتفاع پارتیشن بندی را با توجه به تعداد جداره ها و اهداف مورد نظر، با دقت اندازه گیری نمایید. با مشخص سازی طرح، رنگ و ابعاد پارتیشن، طراحی آن انجام و پارتیشن بندی ساخته می شود. در آخرین مرحله نوبت به نصب پارتیشن می رسد که  باید با استفاده از ریل ها، ستون ها و ابزار آلات مرغوب و با کیفیت انجام شود.

نصب پارتیشن دفترکار

انواع پارتیشن بندی دفتر کار

برای پارتیشن بندی دفتر کار انواع مختلفی از نظر جنس و تعداد جداره ها وجود دارد. شما باید با توجه به بودجه، نیاز و نوع فعالیت دفتر کار خود، پارتیشن مناسبی را انتخاب کنید.

جنس

با کیفیت ترین و پرطرفدارترین پارتیشن ها، پارتیشن ام دی اف و پارتیشن ام دی اف و شیشه می باشند. پارتیشن ام دی اف زیبایی و ماندگاری بالایی دارد و به دلیل قیمت مناسب خود، بسیار محبوب است. این پارتیشن دارای سطح صاف و زیبایی  می باشد و طرح های مورد نظر شما به خوبی بر روی آن پردازش می شود. پارتیشن های ام دی اف و شیشه ماندگاری و استحکام ام دی اف را همراه با زیبایی شیشه دارند.

تعداد جداره

پارتیشن بندی دفتر کار به دو صورت تک جداره و دوجداره انجام می شود. پارتیشن های تک جداره زیبایی، استحکام و قیمت مناسبی دارند اما عایق خوبی برای سر و صدا نیستند. در ساخت این پارتیشن ها از ستون های زیادی برای نگهداری پارتیشن بر روی سطح زمین استفاده می شود. پارتیشن های دو جداره زیبایی بیشتری نسبت به نوع تک جداره دارند و عایق خوبی برای سر و صدا در دفتر کار می باشند.

قیمت پارتیشن بندی دفاتر کار

برای تعیین قیمت پارتیشن دفتر کار نمی توان قیمت ثابتی را در نظر گرفت زیرا عوامل مختلفی بر قیمت پارتیشن ها تاثیر دارند. شکل، نوع، تعداد جداره ها، جنس و ابعاد پارتیشن از جمله مواردی هستند که بر قیمت پارتیشن تاثیر دارند. به طور کلی پارتیشن های تک جداره ام دی اف نسبت به نوع دوجداره ارزان تر می باشند.

ارتفاع پارتیشن ها نیز قیمت آن را دستخوش تغییر می کنند و پارتیشن هایی که تا سقف ادامه دارند، گران تر هستند. با در نظر داشتن بودجه و نیاز خود می توانید پارتیشن بندی اداره و شرکت را با قیمتی مناسب انجام دهید.

12 مدل پارتیشن بندی دفتر کار

روزانه مدل های مختلف و جدید پارتیشن بندی دفتر کار  تولید و عرضه می شوند. استفاده از پارتیشن های جدید، محیط دفتر شما را زیبا و مدرن می کند. در این بخش ما 12 مدل پارتیشن بندی اداره و دفتر کار را که با توجه به سلایق و دکوراسیون های مختلف طراحی شده اند، به شما عزیزان معرفی می کنیم.

پارتیشن-بندی-دفترکار1

 

پارتیشن بندی دفتر کار2

 

پارتیشن بندی دفتر کار3

 

پارتیشن دکوراتیو1

 

پارتیشن اداری ام دی اف

 

پارتیشن بندی ادارات1

 

پارتیشن بندی ادارات2

 

پارتیشن بندی ادارات3

 

پارتیشن شرکتی

 

پارتیشن شرکتی2

 

پارتیشن بندی چوبی

 

پارتیشن دکوراتیو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.