معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری ام دی اف ریلی و ساده | بهار 1403

محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری ام دی اف ریلی و ساده | بهار 1403

لیست قیمت کمد دیواری در بهار 1403

در صورت سفارش کمد یا کمد دیواری برای 4 واحد به بالا، 10 الی 12 درصد تخفیف روی قیمت های ذیل برای مشتری اعمال می گردد.

نام محصول

قیمت هر متر مربع

کمد دیواری تمام ام دی اف برند تیسان

3.100.000 تومان

کمد دیواری تمام ام دی اف برند ایزوفام

3.500.000 تومان

کمد دیواری های گلاس ایرانی برند سیتک و پانوتک

5.300.000 تومان

کمد دیواری های گلاس ترک درجه 2 یلدیز

5.500.000 تومان

کمد دیواری های گلاس ترک درجه 1 AGT

5.900.000 تومان

کمد دیواری نئوکلاسیک رنگ پلی اورتان

6.400.000 تومان

کمد دیواری طرح انزو با رنگ پولیشی

7.900.000 تومان

کمد دیواری انزو با رنگ پولیشی

 8.200.000 تومان

کمد دیواری تمام چوب

از 7.700.000 تا 10.700.000 تومان

کمد دیواری ممبران

از 4.400.000 تا 5.700.000 تومان

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

متراژ کمد دیواری چگونه محاسبه میشود؟

یکی از مواردی که افراد قبل از اقدام جهت خرید کمد دیواری، به دنبال کسب اطلاعات در مورد آن هستند، نحوه محاسبه متراژ کمد دیواری می باشد. در واقع متراژ کمد دیواری با فرمول زیر محاسبه می شود:

طول x ارتفاع + 3 کشو و لوله رگال (تا 8 متر) = متراژ کمد دیواری

در واقع متراژ کمد دیواری به این صورت محاسبه می شود که ابتدا طول کمد دیواری ضرب در ارتفاع کمد دیواری می گردد و سپس اندازه 3 کشو و یک لوله رگال با عدد به دست آمده از ضرب طول و ارتفاع کمد دیواری جمع می گردد، تا متراژ نهایی کمد دیواری محاسبه شود.

قیمت نصب کمد دیواری چقدر است؟

طبق یک قاعده کلی، گروه معماری آترینا برای نصب کمد دیواری، هزینه ای معادل 10 الی 12  درصد قیمت کل کمد دیواری برحسب متراژ را دریافت می کند. در صورتی که شما ساکن هر شهری غیر از تهران باشید، هزینه نصب کمد دیواری از 17 الی 25 درصد قیمت کل کمد دیواری برایتان محاسبه می شود.

پس برای محاسبه قیمت نصب کمد دیواری باید ابتدا طبق فرمولی که در بخش قبل به شما گفتیم، متراژ کل کمد دیواری محاسبه شود و پس از تعیین متراژ کل و قیمت آن، هزینه نصب کمد دیواری تعیین شود.

قیمت کمد دیواری ۳ متری

کمد دیواری 3 متری یکی از محبوب ترین انواع کمد دیواری است، چرا که این ابعاد کمد دیواری، مناسب انواع اتاق خواب کوچک نیز می باشد. برای محاسبه قیمت یک کمد دیواری با طول یا ارتفاع 3 متر، نیز از فرمول متراژ کمد دیواری که پیش تر در مورد آن صحبت کردیم، استفاده می شود. جنس ام دی اف یا چوب انتخابی، مهمترین عامل در تعیین قیمت یک کمد دیواری  3 متری می باشد.

قیمت کمد دیواری عمق ۶۰

عمق مناسب یک کمد دیواری استاندارد چیزی در حدود 60 سانتی متر می باشد. یک کمد دیواری با عمق 60 سانتی متر، مناسب هر نوع خانه یا اتاقی می باشد چرا که نه بیش از حد فضا را اشغال می کند و نه بیش از حد کوچک است. برای تعیین قیمت کمد دیواری عمق 60 باید طول و ارتفاع آن را محاسبه و با توجه به جنس ام دی اف یا چوب انتخابی برای ساخت این نوع کمد دیواری، قیمت نهایی آن را تعیین کرد.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

تفاوت قیمت کمد دیواری ریلی با کمد دیواری ساده

امروزه در بیشتر خانه های بزرگ و کوچک از کمد دیواری در ابعاد و اندازه های مختلفی، استفاده می شود. درب کمد دیواری می تواند به صورت لولایی ساده و یا ریلی باشد. ابتدا کمدهای دیواری به صورت لولایی  و پس از آن به شکل ریلی ساخته شدند پس می توان گفت که کمدهای ریلی جدید تر از کمد دیواری های ساده هستند. کمدهای ریلی از نظر ظاهری زیبایی بیشتری نسبت به نوع لولایی ساده دارند. کمد ریلی عمق کمتری در مقایسه با کمد دیواری ساده دارد و این موضوع به دلیل شیوه قرار گرفتن درب ها می باشد.

اگر بخواهیم از نظر مقاومت درب ها این دو نوع کمد دیواری را مورد مقایسه قرار دهیم، باید بگوییم که کمد دیواری ساده مقاومت بیشتر و حساسیت کمتری دارد. درب کمدهای ریلی با توجه به نوع حرکت خود و  نداشتن جایگاه ثابت، بیشتر در معرض آسیب هستند اما با این حال همه چیز به جنس درب بستگی دارد. در صورتی که ام دی اف درب کمد دیواری دارای کیفیت مناسبی باشد، ماندگاری و مقاومت هر دو درب بالا خواهد بود.

در صورتی که فضای اتاق شما جای کافی برای باز کردن درب لولایی را دارد، می توانید از این نوع کمد دیواری استفاده کنید زیرا اگر در جلوی درب فضای کافی نباشد، درب به طور کامل باز نمی شود. کمد دیواری ریلی برای اتاق هایی با فضای کم، بسیار مناسب است زیرا درب کمد به صورت ریلی باز شده و نیاز به فضای اضافه ای ندارد اما در این نوع کمد نمی توان به همه بخش های آن به طور همزمان دسترسی داشت.

محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری

با ورود کمدهای دیواری به بازار، تحولی نو در این بخش به وجود آمد زیرا تا پیش از آن مردم از کمدهای ساده استفاده می کردند ولی اکنون این کمدها با جای دادن وسایل بسیار و اشغال فضای کم، محیط اتاق و خانه را به زیباترین و منظم ترین شکل در آوردند. امروزه در بسیاری از خانه ها کمدهای دیواری دیده می شوند و این نشان دهنده محبوبیت این کمدهای کارآمد است. بدون شک اطلاع از قیمت کمد دیواری از اهمیت زیادی برخوردار است و با محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری به راحتی می توانید از قیمت روز آن قبل از خرید مطلع شوید.

عوامل مهمی بر قیمت کمد دیواری تاثیر می گذارد که قبل از سفارش ساخت کمد باید از آنها آگاه باشید. در ادامه به طور کامل این موارد را بررسی می کنیم. اگر شما هم قصد خرید کمد و محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری را دارید، این مقاله را از دست ندهید.

عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت کمد دیواری

قیمت کمد دیواری به عوامل مختلفی بستگی دارد و هر کدام از این عوامل می توانند باعث افزایش یا کاهش قیمت کمد دیواری شوند. در ادامه به معرفی این عوامل می پردازیم.

۱- جنس درب و بدنه کمد دیواری

یکی از مهم ترین عامل های تاثیرگذار بر قیمت کمد دیواری، جنس مواد مورد استفاده برای ساخت درب و بدنه کمد می باشد. نوع متریال کمد دیواری علاوه بر زیبایی و جذابیت ظاهری، در قیمت آن هم تاثیر می گذارد زیرا هر کدام از مواد، قیمت خاصی دارند. کمدهایی که از چوب طبیعی ساخته می شوند اگرچه جذابیت خاصی دارند اما قیمت بسیار بالایی داشته و همین مورد باعث افزایش قیمت تمام شده کمد دیواری با این جنس می شود.

کمد دیواری ها انواع دیگری نیز دارند که می توان به کمد دیواری ممبران، هایگلاس، اچ دی اف، ام دی اف و… اشاره کرد. در بین تمامی متریال، ام دی اف از نظر ماندگاری و زیبایی ظاهری جایگاه بالاتری نزد مردم دارد و بسیار محبوب می باشد. با توجه به نوع متریال باید محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری با دقت بررسی و انجام شود.

کمد دیواری مشکی

۲- سبک طراحی کمد دیواری

درب های کمد دیواری هر کدام طراحی خاصی دارند که نشان دهنده سبک انتخابی مشتری می باشد. زمانی که شما ساختمانی به سبک کلاسیک دارید پس برای طراحی درب کمد دیواری نیز همین سبک را انتخاب می نمایید . درب های این سبک دارای قاب هایی برجسته هستند که کلاسیک بودن آن را نشان می دهند.

اگر سبک دکوراسیون منزل شما مدرن است برای طراحی درب کمد دیواری نیز باید از همین سبک پیروی کنید، درب های فلت مخصوص این سبک می باشند. برای سبک نئوکلاسیک نیز از درب هایی با قاب تونیک استفاده می شود. چیزی که مشخص است این است که هر چه درب کمد ساده تر باشد، قیمت تمام شده آن کمتر می شود.

درب هایی که دارای قاب های برجسته با مدل های خاص  و همچنین درب هایی که دارای قاب تونیک هستند ، برای تولید به تکنیک و ابزارهای خاصی نیاز دارند و همین امر سبب افزایش قیمت آنها می شود. درب هایی که به سبک مدرن ساخته می شوند، قیمت پایین تری دارند.

۳- ابعاد کمد دیواری

یکی دیگر از موارد تاثیرگذار در محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری ، ابعاد آن می باشد. کمد دیواری هایی که ابعاد بزرگی دارند و حتی یک دیوار از اتاق را به طور کامل گرفته اند، قیمت بیشتری دارند زیرا متریال بیشتری برای ساخت آنها استفاده می شود. کمد دیواری هایی که دارای ابعاد کوچکی هستند، به متریال کمتری هم نیاز داشته و در نتیجه قیمت پایین تری دارند اما باید سایر موارد گفته شده مانند جنس متریال و نوع سبک طراحی را نیز مورد توجه قرار داد.

۴- نوع روکش کمد دیواری

امروزه کمد دیواری هایی که ساخته و در بازار عرضه می شوند، دارای روکش می باشند. تعدادی از این روکش ها را به طور خلاصه بررسی می کنیم.

روکش چوب طبیعی

کمدهایی که از چوب طبیعی ساخته می شوند بسیار گران قیمت هستند، زمان زیادی صرف تولید آنها می شود و آسیب پذیر می باشند به همین دلیل از روکش های طبیعی استفاده می شود تا آسیب پذیری این کمدها و معایب این متریال کاهش یابد. روکش های طبیعی نقوش مختلفی دارند که زیبایی کار را افزایش می دهد. با توجه به نوع چوب و شیوه روکش بر روی سطح درب کمد دیواری، قیمت کمد دیواری متفاوت است.

کمد دیواری ساخت

روکش هایگلاس

از روکش هایگلاس برای کمدهایی که به سبک مدرن ساخته می شوند و دارای درب فلت می باشند استفاده می شود. این روکش دارای سطحی براق و یکدست می باشد که زیبایی آن را افزایش داده است. روکش هایگلاس در مقایسه با روکش چوب طبیعی قیمت مناسبی دارد اما خارجی بودن نوع روکش هایگلاس در تعیین قیمت آن تاثیر دارد.

روکش ملامینه

روکش ملامینه از رایج ترین روکش های ام دی اف محسوب می شود و به دلیل داشتن چسب ملامین برای چسباندن این روکش به روی ام دی اف دیگر به چسب نیازی نیست. این نوع روکش از نظر قیمت بسیار مناسب است و قابلیت شستشو دارد. این روکش به دلیل ظاهر زیبا و مقاومت بالا در بین مردم محبوب است. از روکش های دیگری مانند لمینت، پی وی سی، کامپوزیت، لترون، یو وی، کاغذی، اکریلیک و … نیز در زمینه تولید کمد دیواری استفاده می شود.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

۵- رنگ کمد دیواری

برای تولید هر یک از کمدهای دیواری از رنگ خاصی استفاده می شود. رنگ های پولیش، نیم پلی استر و پلی اورتان برای کمد دیواری های ام دی اف و چوبی مناسب هستند. هر یک از این رنگ ها ویژگی هایی دارند که در قیمت کمد تاثیر می گذارند. برای محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری با توجه به رنگ به ادامه مقاله توجه نمایید.

رنگ پولیش

رنگ پولیش رنگی براق و شکننده است و از آنجایی که قیمت بالایی دارد برای کمدهای دیواری لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ پلی اورتان

رنگ پلی اورتان به دو صورت مات و نیمه مات تولید می شود و از سطح چوب در برابر نفوذ رطوبت محافظت می نماید. همچنین در برابر نور خورشید نیز مقاوم می باشد و قیمت کمتری نسبت به رنگ پولیش دارد.

رنگ نیم پلی استر

این رنگ کیفیت مناسبی دارد و قیمت آن در مقایسه با رنگ پلی اورتان و پولیش، مناسب تر است.

کمد دیواری قرمز

۶- شیوه رنگ آمیزی کمد دیواری

در قسمت قبل در مورد رنگ کمد دیواری صحبت کردیم و حال به سراغ شیوه رنگ آمیزی آن می رویم. شیوه رنگ آمیزی کمد دیواری نیز در تعیین قیمت آن موثر است.

رنگ آمیزی پوششی

از این شیوه در هر سه سبک مدرن، نئوکلاسیک و کلاسیک استفاده می شود. این شیوه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که درب کمد بدون روکش باشد و شما بخواهید درب را متناسب با رنگ مورد نظر خود رنگ آمیزی کنید.

رنگ‌آمیزی پتینه

از این شیوه برای رنگ آمیزی کمدهایی با روکش چوب که دارای سبک کلاسیک هستند، استفاده می شود. شیوه رنگ آمیزی در این روش به این صورت است که با استفاده از رنگ کرم- نقره ای و یا کرم-طلایی، سطح روکش با در نظر داشتن نقوش، رنگ آمیزی می شود.

رنگ آمیزی موج نما

اگر از جمله افرادی هستید که به کمد دیواری با روکشی به رنگ چوب طبیعی علاقه دارید، این شیوه از رنگ آمیزی مناسب شما می باشد. در این شیوه انواع رنگ های عسلی، گردویی، آجری، فندقی و… در دو سبک کلاسیک و مدرن اجرا می گردند.

رنگ آمیزی وایت واش

برای کمدهایی که در دو سبک کلاسیک و نئوکلاسیک طراحی شده اند، این شیوه مناسب است. این شیوه در واقع ترکیب رنگ سفید با رگه هایی از چوب طبیعی است که زیبایی چشمگیری دارد.

۷- یراق آلات کمد دیواری

یراق آلات کمدهای دیواری با توجه به ریلی و لولایی بودن در دو دسته ایرانی و خارجی تولید می شود و همین موضوع در قیمت کمد دیواری تاثیر دارد و شما به هنگام محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری باید این موضوع را مورد بررسی قرار دهید. به طور کلی هر چقدر که کمد دیواری لوکس تر باشد و یراق آلات آن از کیفیت بالاتری برخوردار باشند، قیمت بالاتری دارد.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

یراق آلات کمد دیواری

چرا کمد لباس و کمد دیواری ام دی اف پرطرفدار است؟

گفتیم که کمد لباس ام دی اف پرطرفدار تر از سایر کمدهاست زیرا ام دی اف در مقایسه با مواد چوبی دیگری که در بازار عرضه می شوند، کیفیت بیشتری دارد و در برابر رطوبت و نفوذ آب مقاومت می کند. از سوی دیگر این متریال در برابر خط و خش و ضربه نیز استحکام دارد. به طور کلی هر یک از متریال مورد استفاده برای ساخت کمد لباس مزایایی دارند اما کمد لباس ام دی اف علاوه بر مزایایی که گفتیم دارای تنوع بالایی نیز می باشد.

ام دی اف از نظر طرح و رنگ تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد زیرا ترکیبات رنگی متنوع ام دی اف در هیچ یک از محصولات چوبی دیده نمی شود و این از نظر مشتریان بسیار با اهمیت است و بدون هیچ محدودیتی می توانند کمد لباس مناسب خود را انتخاب کنند. قیمت ام دی اف بسیار مناسب است و تمامی این ویژگی ها سبب می شود که افراد نسبت به خرید این کمد ترغیب شوند.

عوامل موثر قیمت کمد لباس و کمد دیواری ام دی اف

قیمت کمد لباس ام دی اف تحت تاثیر مجموعه ای از عوامل متغیر است و تغییر هر یک از آنها سبب افزایش یا کاهش قیمت کمد دیواری و کمد لباس می گردد. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری ام دی اف می پردازیم.

1- جنس کمد لباس ام دی اف

ام دی اف در سطح بازار هم به صورت خام و هم روکش دار موجود است و انواع روکش دار آن نسبت به نوع خام، در برابر عواملی مانند رطوبت، آب، حرارت و خوردگی مقاوم هستند و زیبایی بیشتر دارند. در ادامه به معرفی پرطرفدارترین روکش های ام دی اف می پردازیم.

روکش لمینت

ام دی اف با روکش لمینت در سطح بازار به صورت براق و مات وجود دارد. این نوع ام دی اف تنوع طرح، رنگ و مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارد و روکش های لمینت فشار بالا در برابر خط و خش و حرارت نیز مقاوم هستند. قیمت این روکش زیبا در مقایسه با مزایای آن نسبتا به صرفه است.

روکش اکریلیک

روکش اکریلیک به سطح ام دی اف ظاهری براق و شیشه ای می دهد و به دلیل ضخامت نسبتا بالایی که دارد، مقاومت خوبی در برابر رطوبت، خوردگی و حرارت از خود نشان می دهد. اکریلیک از جمله روکش های قابل انعطاف است و می توان آن را روی ام دی اف با سطح های کار شده که دارای اختلاف سطحی هستند به خوبی نصب کرد. این روکش قیمت بالایی دارد و لکه ها را به سرعت آشکار می کند.

روکش ملامینه

روکش ملامینه پر کاربرد ترین روکش است و قیمت کمد لباس ام دی اف ساخته شده با این نوع روکش بسیار مناسب می باشد. روکش ملامینه در برابر حرارت، رطوبت و خط و خش مقاومت بالایی دارد و تنوع آن بسیار زیاد است.

روکش هایگلاس

روکش هایگلاس نیز مانند روکش اکریلیک سطحی براق و آینه ای دارد اما قیمت آن مناسب تر و تنوع رنگی آن بیشتر است. روکش هایگلاس را می توان به آسانی در شرایط محیطی مرطوب با نوسانات دمایی بسیار، بدون هیچ نگرانی نصب کرد. این روکش را باید به طور مداوم تمیز نمود تا اثری از لکه ها بر روی آن باقی نماند.

روکش ممبران

روکش ممبران نوعی روکش پی وی سی است که بر روی مغزی ام دی اف چسبانده می شود. روکش ممبران دو نوع مات و براق دارد و انعطاف پذیری، شکل پذیری، تنوع طرح، تنوع رنگ، مقاومت در برابر عوامل خارجی و قیمت مناسب از جمله ویژگی های مثبت آن می باشد. این روکش زیبا در برابر آتش تغییر رنگ می دهد و گاهی در برابر خراشیدگی مقاومت چندانی ندارد.

محاسبه قیمت کمد لباس ام دی اف

2- نوع کمد لباس ام دی اف

قیمت کمد دیواری و کمد لباس ام دی اف با توجه به نوع آن متغیر است. زیرا هر نوع از این کمد لباس دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشد. در ادامه انواع کمد لباس ام دی اف را به صورت مختصر بررسی می کنیم.

کمد لباس معمولی

کمد لباس معمولی در واقع کمدی لولایی است که بر روی زمین قرار گرفته و دارای درب و کشو می باشد که تعداد آنها با توجه به مدل کمد متفاوت است. این کمدها هم به صورت پیش ساخته وجود دارند و هم اینکه افراد می توانند مدل و طرح دلخواه خود را سفارش دهند.

کمد لباس دیواری

نوع دیگری از کمدهای لباس به صورت دیواری وجود دارند یعنی اینکه با توجه به ابعاد اتاق و فضای در نظر گرفته شده برای آن، ساخته می شوند و سپس بر روی دیوار نصب می گردند. کمپ لباس دیواری در مقایسه با کمد معمولی جای کمتری می گیرد و وسایل بیشتری را در خود جای می دهد. کمد دیواری به صورت ریلی، آکاردئونی و لولایی وجود دارد.

3- رنگ کمد لباس ام دی اف

رنگ کمد لباس ام دی اف باید با توجه به سایر عناصر موجود در دکوراسیون انتخاب گردد تا همخوانی های لازم در محیط به وجود آید و از سویی دیگر نیز باید به متراژ اتاق توجه شود زیرا در اتاق های کوچک بهتر است از کمد لباس ام دی اف با رنگ روشن استفاده شود تا روشنی و نور در فضا افزایش یابد و فضا دلباز تر جلوه کند. ام دی اف تنوع رنگی بالایی دارد و افراد از این نظر محدودیتی ندارند و می توانند با خیال راحت به انتخاب رنگ دلخواه خود بپردازند.

4- ابعاد کمد لباس ام دی اف

قیمت کمد دیواری و کمد لباس ام دی اف تحت تاثیر ابعاد آن است و جدا از سایر فاکتورهای گفته شده،  قیمت کمدهای کوچک با کمدهای بزرگ متفاوت می باشد. در ابتدا باید نیاز افراد مشخص شده و سپس با توجه به متراژ محیط مورد نظر، ابعاد دقیقی برای کمد لباس ام دی اف در نظر گرفته شود. به هنگام اندازه گیری محیط برای کمد لباس دیواری باید اندازه گیری چندین بار تکرار گردد تا احتمال خطا را به صفر برساند.

قیمت کمد دیواری ام دی اف

5- طرح کمد لباس ام دی اف

هر کمد لباس ام دی اف می تواند طرح خاصی داشته باشد و این طرح شامل تعداد کشوها، طبقات، فضای خالی کمد، اندازه قسمت آویز لباس، تعداد درب، طرح درب و نوع رنگ آمیزی می باشد. ام دی اف با توجه به سطح صاف خود، طرح پذیری بالایی دارد و هر کسی متناسب با سلیقه، دکوراسیون و محیط می تواند طرح مناسبی را انتخاب نماید.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

10 نظر

 • از طریق سرچ در گوگل شما رو پیدا کردم و زحمت کمد دیواری منزل ما رو کشیدین و الحق که عالی بود.

  • ممنون از لطف شما. خوشحالیم که طراحی کمد دیواری منزل شما راضی‌کننده بوده. جلب رضایت مشتریان برای ما در اولویت قرار داره.

  • کمد دیواری تمام چوب دارای یک زیبایی طبیعی و کلاسیک هست و در سمت مقابل، کمد دیواری هایگلاس، ظاهری مدرن و شیک داره. به لحاظ دوام هم هر دو مورد استحکام و طول عمر قابل قبولی دارن. در نهایت با توجه به سلیقه شخصی و در نظر گرفتن دکوراسیون منزلتون، میتونید یکی رو انتخاب کنید.

  • برای خانه ای با معماری کلاسیک، اگر به دنبال ظاهری مدرن هستید، کمد دیواری انزو گزینه بهتری هست. اما اگر به دنبال ظاهری کلاسیک و لوکس هستید، کمد دیواری تمام چوب برای شما مناسب‌تره.

  • استفاده از کمد دیواری ام دی اف در اتاق خواب و سایر مکان های کم رطوبت بلامانع است. اما در حمام و دستشویی به دلیل رطوبت بالا، احتمال بروز مشکلاتی در بلندمدت وجود دارد.

 • سلام میخواستم قیمت کمددیواری ام دی اف به ارتفاع 2.5 و عرض 3.5 و عمق 70 با رنگ مشکی رو لطف کنید. ممنونم.

  • برای کسب اطلاع از آخرین قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان با شماره همراه 09125841956 یا شماره ثابت 02177322460 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.