قیمت کابینت های گلاس

کابینت های گلاس چیست؟

کابینت های گلاس نوعی کابینت ساخته شده از ام دی اف است. این کابینت مجهز به روکش های گلاس می باشد و سطحی شفاف و مشابه با شیشه دارد. این نوع کابینت به عنوان کابینت مدرن مورد استفاده قرار می گیرد و نمای چشمگیری به آشپزخانه می بخشد. روکش های گلاس یک لایه نازک از پلی گلاس دارد که بر شفافیت و زیبایی آن افزوده است. قیمت کابینت های گلاس با توجه به نوع آن متفاوت می باشد.

هنگام خرید کابینت ام دی اف، کابینت های گلاس تنوع بالایی داشته و در انواع رنگ ها در بازار عرضه می شود. بدین شکل مشتریان می توانند رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایند. های گلاس روکش مقاومی می باشد و به همین دلیل استفاده از آن برای کابینت آشپزخانه و یا کابینت دستشویی مناسب است. در ادامه درباره این کابینت ها و قیمت آن اطلاعات بیشتری را به شما ارائه می دهیم.

چرا یلدیز بهترین برند کابینت های گلاس می باشد؟

یلدیز به عنوان بهترین برند کابینت های گلاس شناخته می شود. این برند ترکیه ای دارای ورق های ام دی اف با ضخامت ۱۶ میلی متر است. کابینت های گلاس یلدیز کیفیت بالایی دارد و خط و خش بر روی آن ایجاد نمی گردد. این برند معروف محصولات های گلاس خود را با خاصیت ضد آب و با طرح های برجسته و برفی روانه بازار می کند.

در طرح های برجسته بافت چوب و یا هر طرحی که بر روی ام دی اف پردازش شده به خوبی قابل لمس است. های گلاس برفی مانند دانه های برف در زیر دست لمس می شود. برند یلدیز دارای بهترین نوع های گلاس است به همین دلیل در کابینت های ساخته شده این برند، هیچ نوع پریدگی در لبه ها دیده نمی شود. قیمت کابینت های گلاس یلدیز با توجه به نوع، طرح، ابعاد آن متفاوت است و با در نظر داشتن فاکتورهای گوناگونی تعیین می گردد.

قیمت کابینت های گلاس

بد نیست تا قبل از خرید کابینت های گلاس، بدانید که قیمت این کابینت ها به عوامل زیادی بستگی دارد و نمی توان یک عامل را موثر بر قیمت این نوع از کابینت ها دانست. اگر بخواهیم بگوییم که عوامل موثر بر قیمت کابینت های گلاس چیست، باید جنس مواد به کار رفته در بدنه، روکش، دستگیره ها، کیفیت رنگ مورد استفاده، کیفیت تجهیزات و دستگاه ها و همچنین دیواری یا زمینی بودن آن را در نظر بگیریم.

قیمت هر متر مربع کابینت های گلاس به شرح زیر است:

کابینت هایگلاس ایرانی برند سیتک و پانوتک

4.400.000 تومان

کابینت هایگلاس ترک درجه 2 یلدیز

4.700.000 تومان

کابینت هایگلاس ترک درجه 1 AGT

4.950.000 تومان

 

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت های گلاس تماس بگیرید.

تماس

مزایای کابینت هایگلاس

کابینت های گلاس سطح یکدست و زیبایی دارد. این نوع کابینت به سادگی در آشپزخانه می درخشد و محیط جذابی را به وجود می آورد. با توجه به سطح کابینت های گلاس، انعکاس نور از آن به خوبی انجام شده و محیط روشن می شود. این مورد برای آشپزخانه هایی با متراژ کم بسیار مفید است. با افزایش نور در آشپزخانه، محیط و متراژ آن بزرگتر از اندازه واقعی دیده می شود.

افرادی که به دنبال کابینت های خاصی هستند می توانند های گلاس را انتخاب کنند. سطح این کابینت ها طرح های خاصی داشته و با توجه به بافت خود، جذاب و منحصر به فرد دیده می شوند. در بین طرح های کابینت های گلاس هم نمونه های ساده و هم موج دار دیده می شود. کابینت های گلاس دیر کثیف شده و به راحتی تمیز می شود. بازه قیمت کابینت های گلاس دست مشتریان را در انتخاب کابینت باز می گذارد.

معایب کابینت های گلاس

کابینت های گلاس علاوه بر مزایای بسیار، معدود معایبی نیز دارد. سطح این نوع کابینت مشابه شیشه است و به همین دلیل اثر انگشت به راحتی بر روی آن ثبت می شود. این موضوع ممکن است برای شما خوشایند نباشد پس بهتر است از رنگ های روشن کابینت های گلاس استفاده کنید. بدین شکل اثر انگشت های ثبت شده بر کابینت، کمتر دیده می شوند.

اگر از ورق های با کیفیت های گلاس در ساخت این نوع کابینت استفاده نشود، نتیجه رضایت بخشی به دنبال نخواهد داشت. در کابینت های بی کیفیت های گلاس، خط و خش های بسیاری بر سطح دیده شده و رطوبت به عمق ام دی اف نفوذ می کند. به همین دلیل استفاده از کابینت های مرغوبی مانند یلدیز انتخاب مناسب تری می باشد.

انواع کابینت های گلاس

قیمت کابینت های گلاس با توجه به انواع آن متفاوت است. به همین دلیل در این بخش انواع کابینت های گلاس را بررسی می کنیم تا با ویژگی های هر کدام آشنا شوید.

کابینت های گلاس با روکش پلی گلاس

کابینت های گلاس با روکش پلی گلاس یکی نوع کابینت براق است. پلی گلاس به عنوان یک روکش صاف و شفاف، ظاهر زیبایی دارد. این روکش یکی از  روکش های مقاوم برای این نوع کابینت محسوب می شود. پلی گلاس کیفیت بسیار بالایی داشته و عموما توسط برندهای ترکیه ای مانند یلدیز تولید می گردد.

کابینت های پلی گلاس ظاهر زیبا و دوام بالایی دارند. تنوع بالای این محصولات برای مشتریان حائز اهمیت بوده و می توانند رنگ دلخواه خود را از طیف روکش پلی گلاس انتخاب نمایند. برخی از برندهای ایرانی و آلمانی هم به تولید پلی گلاس می پردازند. قیمت کابینت های گلاس هر یک از این برندها با توجه به کیفیت عرضه شده، متفاوت است.

کابینت های گلاس با روکش پلی گلاس

کابینت های گلاس اکلیلی

کابینت های گلاس اکلیلی یکی دیگر از مدل های کابینت های گلاس می باشد. سطح این کابینت به صورت اکلیلی دیده می شود و تنها در رنگ های محدودی عرضه می گردد. در طول روز ممکن است اکلیل ها جلوه چندانی نداشته باشند اما در طول شب به زیبایی دیده می شوند. با بازتاب نور بر سطح کابینت های گلاس اکلیلی و اجرای نورپردازی صحیح، نمای محیط به کلی تغییر می کند.

اگر محیط کوچکی دارید بهتر است از کابینت های گلاس اکلیلی در رنگ های روشن استفاده کنید. این کابینت ها زیبایی منحصر به فردی دارند و مناسب افراد سخت پسند می باشند. قیمت کابینت های گلاس اکلیلی نسبت به دیگر کابینت ها بیشتر است و ممکن است برای تمامی افراد خرید آن امکان پذیر نباشد.

کابینت های گلاس مات

کابینت های گلاس مات از جمله رنگ های ساده در طراحی این نوع کابینت می باشد. این کابینت ها به صورت تک رنگ و دو رنگ طراحی می شوند. رنگ های پرطرفدار این نوع کابینت های گلاس، سفید، سیاه و طوسی می باشد. در بیشتر مواقع رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی و  رنگ های سیاه و طوسی به عنوان رنگ دوم به کار می روند.

ترکیب این رنگ ها با سفید، انتخاب هوشمندانه ای می باشد و کابینت ها را به عنوان بهترین بخش دکوراسیون نشان خواهد داد. این کابینت ها به آسانی تمیز می شوند و نگهداری از آنها با مشقت و سختی همراه نیست.

کابینت های گلاس مات

کابینت های گلاس براق

علاوه بر کابینت های گلاس مات، نوع براق نیز تولید می شود. این نوع کابینت بیشتر با کابینت سفید براق شناخته می شود اما دارای رنگ های دیگری نیز می باشد. کابینت های گلاس براق دارای سطحی شفاف و چشمگیر است. در بین کابینت های تولید شده با روکش های گلاس، کابینت های براق ساده و طرح دار بسیاری وجود دارند.

تنوع این رنگ ها برای مشتریان مطلوب است و تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد. رنگ های مشکی، قهوه ای و سفید طرح دار از جمله پرطرفدارترین کابینت های براق های گلاس می باشند. به طور کلی قیمت کابینت های گلاس براق از نوع مات آن بیشتر است.  تمیز کردن کابینت های گلاس براق آسان بوده و پس از تمیز کردن، آثار کثیفی بر روی آن باقی نمی ماند.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت های گلاس تماس بگیرید.

تماس
مطالب مرتبط