معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

خرید و قیمت کابینت ممبران در سال 1403 | معماری آترینا

خرید و قیمت کابینت ممبران در سال 1403 | معماری آترینا

قیمت کابینت ممبران در سال 1403

قیمت کابینت ممبران با توجه به متریال به کار برده شده برای ساخت آن، متغیر است. از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این نوع کابینت می توان به  نوع ام دی اف، نوع رنگ و کیفیت ریل و لولا آن اشاره کرد. قیمت تمام شده این کابینت ها با توجه به طرح مورد نظر مشتری و نوع ابزار کار، ممکن است افزایش و یا کاهش داشته باشد.

قیمت کابینت ممبران در سال 1403 به شرح زیر است:

قیمت هر متر مربع از 5.400.000 تومان تا 6.700.000 تومان

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ممبران تماس بگیرید.

تماس

کابینت ممبران متری چند است؟

کابینت های آشپزخانه انواع مختلفی دارند و یکی از مدل های محبوب آن، کابینت ممبران است. این کابینت ها دارای اسکلتی از جنس ام دی اف هستند که سطح آن از روکشی به نام ممبران پوشیده شده است. کسانی که کابینت ممبران را برای آشپزخانه خود انتخاب می کنند باید بدانند که کابینت ممبران متری چند است و سپس بر اساس آن تصمیم بگیرند. عوامل زیادی بر قیمت کابینت های ممبران تاثیر می گذارد که در ادامه این مطلب به بررسی آن می پردازیم. اگر شما هم می خواهید از قیمت کابینت ممبران مطلع شوید؛ پس با ما همراه باشید.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ممبران تماس بگیرید.

تماس

کابینت ممبران چیست؟

در روند تولید کابینت ممبران، از ام دی اف و روکشی از جنس ممبران استفده می شود. ممبران در واقع یک نوع پی وی سی است که به صورت مات، براق و طرح چوبی بر روی سطح ام دی اف قرار می گیرد. پس از آن توسط دستگاه وکیوم، هوای بین ممبران و ام دی اف خالی شده و این لایه با فشار زیادی به ام دی اف می چسبد. ورقه های ممبران کیفیت و استحکام زیادی دارند و زیبایی خاصی به آشپزخانه می بخشند. از ممبران در هر دو سبک مدرن و کلاسیک استفاده می شود و کابینت های زیبا و مقاومی تولید می گردد‌.

مزایای کابینت ممبران

کابینت ممبران از جمله کابینت هایی است که در دو سبک مدرن و کلاسیک طراحی می شود. طرح پذیری ممبران بسیار مناسب بوده و انواع طرح های ساده و پیچیده بر روی آن قابل اجرا می باشد. قیمت کابینت ممبران با توجه به مزایای آن بسیار مناسب است و افراد می توانند با بودجه مورد نظر خود نسبت به خرید این نوع کابینت اقدام کنند. این روکش زیبا دارای تنوع خوبی می باشد و انواع سلیقه ها را پوشش می دهد. برای افرادی که می خواهند کابینتی با رنگ خاص داشته باشند، ممبران بهترین گزینه است.

سطح یکدست کابینت ممبران هیچ درز و شکافی ندارد. این موضوع سبب عدم نفوذ آب و رطوبت به داخل کابینت شده و ماندگاری آن را بیشتر می کند. این روکش های زیبا و پرطرفدار بخارهای سمی منتشر نمی کنند و برای افراد ساکن در خانه مناسب هستند. کابینت ممبران به آسانی تمیز می شود و نگهداری از آن دشواری خاصی ندارد.

معایب کابینت ممبران

کابینت ممبران علاوه بر مزایای خود دارای معایبی نیز می باشد. اگر جنس روکش ممبران از کیفیت لازم برخوردار نبوده و توسط افراد حرفه ای ساخته نشده باشد، مشکلاتی را در آینده برای شما به وجود می آورد. بعضی از چسب های استفاده شده در کابینت ممبران، در برابر نور خورشید و گرما مقاومت چندانی ندارند. این چسب ها به مرور زمان تغییر شکل داده و منجر به تغییر حالت کابینت می شوند. علاوه بر این، روکش ممبران با نور و گرمای زیاد تغییر رنگ می دهد.

سطح کابینت ممبران نسبت به وسایل نوک تیز حساس است. به همین دلیل اگر افرادی که می خواهند این کابینت ها را نصب کنند نسبت به این موضوع بی تفاوت باشند، با سطح آسیب دیده کابینت روبرو خواهند شد. اگر چه قیمت کابینت ممبران مقرون به صرفه است اما به دلیل تنوع طرح ها ممکن است برای تعمیر آن با هزینه های بیشتری مواجه شوید. این موضوع به دلیل به روز رسانی طرح ها می باشد و ممکن است در زمان تعمیر کابینت دیگر طرح مورد نظر شما در بازار موجود نباشد.

کابینت ممبران سفید

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ممبران تماس بگیرید.

تماس

عوامل موثر بر قیمت کابینت ممبران

عوامل مختلفی بر قیمت کابینت ممبران تاثیر می گذارد که در این قسمت به بررسی آنها می پردازیم تا مشخص شود که کابینت ممبران متری چند است و تحت چه شرایطی قیمت ارزان یا گرانی دارد.

۱- نوع چسب استفاده شده

یکی از مهم ترین عواملی که بر قیمت کابینت ممبران تاثیر ویژه ای دارد، نوع چسبی است که برای اتصال لایه پی وی سی بر روی ام دی اف استفاده می شود. چسبی که کیفیت لازم را نداشته باشد باعث جدا شدن لایه های کابینت می شود و این موضوع ضررهای زیادی به شما وارد می کند. کابینت ممبران ارزان قیمت از چسب های مرغوبی تولید نشده است.

۲- نوع روکش کابینت

هر کدام از روکش های پی وی سی کابینت های ممبران دارای قیمت مشخصی می باشد. این روکش ها با توجه به کیفیت و نوع برند خود، قیمت متفاوتی دارند. روکش های با کیفیت دارای مناسب ترین قیمت و مرغوب ترین جنس هستند به همین دلیل قیمت کابینت ممبران با توجه به نوع روکش کابینت، متغیر است.

۳- نوع دستگاه وکیوم

کارگاه های مختلفی کار وکیوم کابینت ها را با قیمت های متفاوتی انجام می دهند و گاهی کابینت سازها برای آنکه قیمت نهایی را پایین بیاورند، از کارگاه های وکیوم با قیمت پایین کمک می گیرند و این باعث ارزان بودن کابینت ممبران می شود. به طور کلی قیمت کابینت ممبران تاثیر زیادی از این بخش می پذیرد.

۴- نوع دستگیره ها

دستگیره های کابینت ممبران انواع مختلفی به صورت سرامیکی، چوبی، استیل و سایر جنس ها دارد. هر کدام از این دستگیره ها دارای قیمت متفاوتی هستند و بر قیمت کابینت ممبران اثر می گذارند. انتخاب دستگیره هایی که دارای مقاومت بیشتری هستند به صرفه تر است؛ زیرا حتی اگر قیمت بالاتری داشته باشند، تا مدت ها بدون هیچ آسیبی، کارایی دارند.

۵- طرح کابینت

طرح انتخابی برای کابینت نیز در تعیین قیمت آن نقش دارد. کابینت های ممبران به سبک کلاسیک که دارای حکاکی و نقش و نگارهای مختلفی هستند، قیمت بیشتری دارند. کابینت های ممبران مدرن به دلیل یکپارچگی و سادگی خاصی که دارند، دارای قیمت پایین تری هستند. بهتر است پس از انتخاب طرح، بدانید که قیمت کابینت ممبران متری چند است و سپس تصمیم خود را نهایی کنید.

کابینت ممبران

۶- کابینت زمینی، کمدی و ویترینی

قیمت کابینت ممبران با توجه به زمینی یا کمدی بودن کابینت متغیر است. کابینت های ممبران کمدی که از زمین تا سقف هستند، سه برابر قیمت کابینت زمینی می باشند. قیمت کابینت های ویترینی نیز تا سه و نیم برابر قیمت کابینت های زمینی می رسد.

کابینت ویترینی از جمله گران ترین کابینت های ممبران است. کابینت ممبران نیمه کمدی که از صفحه کابینت تا سقف ادامه دارد نیز دارای قیمتی، دو برابر قیمت کابینت زمینی است. اگر بخواهیم به ترتیب از گران ترین کابینت ممبران تا ارزان ترین نوع آن را مشخص کنیم به ویترینی، کمدی، نیمه کمدی و زمینی می رسیم.

۷- تعداد و اندازه کابینت ممبران

کابینت های ممبران دارای اندازه های مشخص و استانداردی هستند. با توجه به متراژ هر آشپزخانه ای باید از تعداد مشخصی کابینت و در اندازه های خاصی استفاده شود. مشخص است که در آشپزخانه های کوچک از کابینت ممبران کمتری استفاده می شود پس قیمت نهایی آن نیز کمتر است.

۸- ایرانی یا خارجی بودن روکش ممبران

ورقه هایی که در ساخت کابینت ممبران استفاده می شوند به دو صورت خارجی و ایرانی هستند. روکش چینی از نظر کیفیت و قیمت با مدل های ایرانی برابری می کنند. روکش ایرانی دارای کیفیت خوب و قیمت معقولی است و توسط بسیاری از کابینت سازان مورد استفاده قرار می گیرد. روکش کره ای دارای بهترین کیفیت است و قیمت آن از تمامی روکش ها بیشتر است. قطعا کابینت ممبران تولید شده از روکش کره ای، قیمت بیشتری نسبت به نوع ایرانی دارد.

۹- اکسسوری کابینت ممبران

بر روی هر کابینتی ممکن است یک سری اکسسوری و یراق آلات به کار رود. با توجه به جنس و برند این اکسسوری ها، قیمت کابینت ممبران تغییر می کند. کابینت ممبران مدرن اکسسوری کمتری نسبت به نوع کلاسیک دارد‌.

۱۰- مهارت تولید کننده

مهارت تولید کننده نیز از جمله عوامل بسیار مهمی است که بر قیمت و کیفیت کابینت ممبران تاثیر می گذارد. وقتی تولید کننده با مهارت بالا به تولید کابینت ممبران می پردازد، نتیجه کار رضایت بخش خواهد بود و به دلیل کیفیت بالا، عمر طولانی خواهد داشت. این امر سبب می شود که کابینت های ممبرانی که توسط افراد ماهر تولید شده اند قیمت بالاتری نسبت به سایر کابینت های ممبران داشته باشند.

ممبران کابینت

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ممبران تماس بگیرید.

تماس

نکته تکمیلی قیمت کابینت ممبران

اگر قصد خرید کابینت ام دی اف از نوع ممبران را دارید پیش از انتخاب کابینت ممبران باید سلیقه و نیاز خود را مشخص کنید و با توجه به متراژ آشپزخانه خود، برای خرید کابینت ممبران اقدام نمایید. قبل از تعیین نوع طرح و روکش کابینت خود، مطلع شوید که کابینت ممبران متری چند است و سپس بهترین روکش و طرح را متناسب با بودجه خود انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید که انواع کابینت های ممبران با کیفیت های متنوعی در بازار عرضه می شوند و شما تنها با خرید از مراکز معتبر می توانید کابینت ممبران مرغوبی داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است کابینت های بی کیفیتی را خریداری کنید که پس از گذشت مدت زمانی، آسیب دیده و ضرر زیادی را به شما تحمیل می کند.

بهترین رنگ های کابینت ممبران

در سال های اخیر بیش از پیش به رنگ کابینت توجه می شود زیرا هماهنگی رنگ کابینت با دکوراسیون آشپزخانه سبب زیبایی بیشتر این محیط می گردد. زمانی که سطح شفاف و زیبای ممبران با رنگ مناسبی پوشیده نشده باشد، تاثیر مطلوب و ایده آلی بر دکوراسیون نخواهد داشت. به همین دلیل بررسی و شناخت بهترین رنگ های این کابینت به شما کمک می کند که برای خرید کابینت ممبران آگاهانه تصمیم بگیرید.

کابینت ممبران سفید و ساده

اگر می خواهید درخشش کابینت های آشپزخانه خود را دوچندان کنید پس سفید بهترین رنگ است. این رنگ جذاب روح تازه ای به آشپزخانه بخشیده و فضا را دلبازتر از قبل نشان می دهد. به دلیل پر نور شدن آشپزخانه پس از استفاده از رنگ سفید، محیط بزرگتر از آنچه که هست دیده خواهد شد. برای آشپزخانه های کوچک می توان از این ویژگی رنگ سفید استفاده کرد و محیط را از خسته کنندگی و گرفتگی نجات داد.

کابینت ممبران سفید در برابر گرد و غبارها و آلودگی هایی از این قبیل مقاومت خوبی دارد و نیازی به گردگیری هر روزه نیست. این کابینت های درخشان با دیگر وسایل و عناصر موجود در دکوراسیون همخوانی دارند و ست می شوند. از آنجایی که سفید یک رنگ همه پسند است پس اگر حتی زمانی بخواهید خانه خود را بفروشید، از این جهت مشکلی نخواهید داشت.

کابینت ممبران سفید صدفی

کابینت ممبران سفید صدفی یکی از محبوب ترین رنگ ها برای کابینت آشپزخانه است. این رنگ، خنثی و آرامش بخش است و می تواند با هر دکوراسیونی مطابقت داشته باشد. همچنین، رنگ سفید صدفی می تواند فضای آشپزخانه را بزرگتر و روشن تر نشان دهد.

قیمت کابینت ممبران سفید صدفی در مقایسه با سایر رنگ های کابینت ممبران چندان بالا نیست. تفاوت اصلی رنگ سفید صدفی با سفید ساده این است که کابینت های سفید صدفی، رنگی سفید با ته رنگ کرم یا صورتی ملایم دارند، در شرایطی که کابینت های سفید ساده، دارای رنگی خالص و بدون هیچ گونه ته رنگ دیگری هستند.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ممبران تماس بگیرید.

تماس

کابینت ممبران قهوه ای

کابینت ممبران به دلیل سطح شفاف خود به اندازه کافی جذاب است و حال اگر رنگ آن نیز قهوه ای باشد پس با یک کابینت فوق العاده روبرو خواهیم شد. این کابینت حس طبیعت و تازگی را در انسان زنده می کند. علت این موضوع، شباهت کابینت ممبران قهوه ای به کابینت چوبی می باشد. شباهت این نوع دو نوع کابینت سبب شده تا قیمت کابینت ممبران بیش از آنچه که هست به نظر برسد.

طرح های پردازش شده بر روی کابینت ممبران قهوه ای جلوه خاصی دارند و اگر این رنگ از بین طیف های تیره انتخاب شود، میزان جلوه آن افزایش خواهد یافت. قهوه ای رنگ گرمی است که سردی، گرفتگی و رخوت را از آشپزخانه دور کرده و گرمای مناسبی را در آن ایجاد می کند. این رنگ با انواع دکوراسیون ها و سبک های مختلف همخوانی دارد و با رنگ های روشن و تیره متنوعی ست می شود.

کابینت ممبران قهوه ای

کابینت ممبران طوسی

طوسی نمادی از شکیل بودن است و در هر محیطی که به کار رود ردی از شیک و لاکچری بودن بر جای می گذارد. کابینت ممبران طوسی در طیف های تیره و روشن ساخته می شود تا مشتریان مدل و رنگ مناسب آشپزخانه خود را از این طیف انتخاب کنند. معمولا از کابینت ممبران طوسی روشن به دلیل انعکاس بالای نور در آشپزخانه های کوچک و کم نور استفاده می شود.‌

برای اینکه از یکنواختی کابینت طوسی بکاهید می توانید آن را با یراق آلات و اکسسوری هایی با رنگ مورد پسندتان تزئین کنید. بدین شکل خنثی بودن طوسی به حد اعتدال رسیده و با دیدن آن حس خوبی دریافت می کنید. طیف های تیره و روشن طوسی را می توان با رنگ هایی مثل مشکی، سفید و طلایی ترکیب نمود و کابینت های زیباتری را ایجاد کرد.

کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران سفید طلایی یکی از محبوب ترین رنگ های کابینت ممبران است که سال‌های اخیر، مورد استقبال بسیاری از مردم در سراسر دنیا قرار گرفته است. در طراحی این کابینت؛ رنگ سفید عنصر اصلی بوده و طلایی زینت بخش آن است که در کنار هم جلوه جذابی را به نمایش می‌گذارند. به طور مثال درب و بدنه محصول سفید رنگ بوده و تاج، دستگیره و سرستون‌ها به رنگ طلایی است.

از نظر جنبه دکوراتیو، این کابینت سبک کلاسیک داشته و موجب دلبازتر شدن فضای داخلی آشپزخانه می‌گردد. ضمنا به خاطر داشته باشید که این کابینت تنوع طرح بالایی داشته و به راحتی پاسخگوی هر نوع نیاز و سلیقه‌ای می‌باشد، لذا اصلا نگران پیدا کردن مدل دلخواه خود نباشید!

کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران سفید طوسی

کابینت ممبران سفید طوسی در طرح‌های مختلفی طراحی و تولید شده، و کاربرد مطلوبی در دکوراسیون سبک مدرن و کلاسیک دارد. این محصول به دلیل ترکیب رنگ خنثی و روشنی که دارد، موجب دلبازتر شدن فضای آشپزخانه شده و از این رو گزینه مطلوبی برای خانه‌هایی با آشپزخانه کوچک به شمار می‌رود.

متریال به کار رفته در ساخت این محصول ام دی اف بوده و ماندگاری و استحکام بالایی دارد؛ به همین جهت طرفدار زیادی داشته و برای افرادی که فرصت کافی برای رسیدگی و نظافت روتین آشپزخانه و کابینت‌های خود را ندارند؛ رنگ بسیار مناسبی می باشد.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ممبران تماس بگیرید.

تماس

6 نظر

  • برای منزل ما یک سری کابینت ممبران کار کردین و ازش رضایت کامل داشتم. حتما شما رو به بقیه هم معرفی میکنم.

  • کابینت ممبران واقعا ضدآبه یا این حرف ها جنبه تبلیغاتی داره؟ ممنون میشم توضیح بدین

    • کابینت های ممبران بیشتر در برابر رطوبت مقاوم هستند، اما به عنوان یک کابینت ضد آب نیز شناخته می ‌شوند و مقاومت خوبی در برابر نفوذ آب دارند.

    • کابینت ممبران یکی از گزینه های مناسب برای آشپزخانه هایی با فضای باز و نسبتا بزرگ است که به دنبال ایجاد فضایی کلاسیک و لوکس می باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.