معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

ساخت و فروش کابینت در تهرانپارس | کابینت سازی معماری آترینا

ساخت و فروش کابینت در تهرانپارس | کابینت سازی معماری آترینا

بیشتر افراد برای تهیه کابینت به کابینت سازی منطقه خود مراجعه می کنند تا کابینت مورد نظر را در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرند. تهرانپارس یکی از مناطق پر جمعیت در شرق تهران است و به همین دلیل یافتن یک مرکز ساخت و فروش کابینت در تهرانپارس به دغدغه ای برای مردم تبدیل شده است. کابینت سازی معماری آترینا یکی از مراکز ساخت کابینت در این منطقه می باشد که سابقه درخشانی در این زمینه دارد. در ادامه به بررسی بیشتر این گروه معماری می پردازیم تا با خدمات آن بیشتر آشنا شوید.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ام دی اف تماس بگیرید.

تماس

کابینت سازی معماری آترینا در تهرانپارس

گروه معماری آترینا یکی از مراکز محبوب تولید و ساخت کابینت در تهرانپارس است. کابینت های این گروه معماری با انواع ام دی اف درجه یک ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی دارند. طراحی و ماندگاری این کابینت ها اسم گروه آترینا را به عنوان بهترین کابینت سازی در تهرانپارس بر سر زبان ها انداخته است.

این گروه متخصص هر مرحله از کار تولید و ساخت کابینت را به شکل حرفه ای پیش برده و به طور پیوسته بر مراحل تولید آن نظارت می کنند.  همین موضوع سبب رضایت مشتریان از کابینت های آماده و سفارشی این مجموعه شده است. تنوع محصولات، قیمت مناسب و کیفیت بالا از جمله فاکتورهایی است که آترینا را از دیگر سازندگان متمایز می کند.

انواع کابینت ام دی اف گروه معماری آترینا

آترینا با در نظر داشتن انواع سلیقه مشتریان  کابینت ها را در سه سبک کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک تولید می کند. بدین شکل دیگر هیچ نگرانی برای هماهنگی دکوراسیون با کابینت ها وجود ندارد. بهتر است تمامی افراد پیش از خرید کابینت ام دی اف به سبک خانه و آشپزخانه توجه داشته و سپس به انتخاب کابینت از مرکز ساخت و فروش کابینت در تهرانپارس بپردازند.

کابینت کلاسیک

کابینت های ام دی اف کلاسیک آترینا با طرح ها و نقش و نگارهای پیچیده همراه هستند. این کابینت ها به آشپزخانه جلوه ای اشرافی می بخشند. کابینت های کلاسیک به شکل متقارن بوده و تمامی نقش و نگارها در هر دو سمت کابینت مشابه است. بر سطح دستگیره و ستون کابینت های کلاسیک نیز نقوش مختلفی مشاهده می شود. این کابینت ها در آشپزخانه های بزرگ و پر نور کاربرد بیشتری دارند. اگر آشپزخانه کوچکی دارید بهتر است به سراغ دیگر سبک های کابینت بروید تا فضای بهتری را در آشپزخانه خلق کنید.

کابینت مدرن

کابینت مدرن نوعی کابینت ساده و پرطرفدار می باشد که در سال های اخیر مورد توجه طیف وسیعی از مردم قرار گرفته است. این کابینت با انواع رنگ و سبک دکوراسیون همخوانی داشته و چالش های سازگاری و هماهنگی با دکوراسیون را رفع کرده است. قیمت کابینت های گلاس مدرن مناسب بوده و طیف رنگ گسترده ای دارد، و به همین دلیل برای تمامی سلیقه ها مناسب است. از این کابینت ها می توان در آشپزخانه ها و محیط های کوچک نیز استفاده کرد.

کابینت نئوکلاسیک

ساخت و فروش کابینت در تهرانپارس به صورت نئوکلاسیک نیز انجام می شود. این کابینت ها تلفیقی از دو سبک مدرن و کلاسیک هستند و بخشی از ویژگی های هر دو نوع کابینت را دارند. کابینت های نئوکلاسیک دارای طرح های ظریفی می باشند اما در عین حال سطح یکپارچه و ساده تری نسبت به کابینت کلاسیک دارند. سفارشی سازی و قیمت کابینت نئوکلاسیک از دیگر کابینت ها بهتر انجام می شود و طرح پذیری آن مناسب است.

کابینت سازی در شرق تهران

چرا آترینا بهترین مرکز ساخت و فروش کابینت در تهرانپارس است؟

دلیل اینکه آترینا به عنوان بهترین کابینت سازی در تهرانپارس شناخته می شود، ویژگی های آن می باشد. در واقع مدیران این مجموعه جلب رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده اند و به همین دلیل آترینا تا این اندازه محبوب شده است. در این بخش تعدادی از ویژگی های این گروه معماری را مورد بررسی قرار می دهیم تا با آن بیشتر آشنا شوید.

تیم مجرب و حرفه ای

هر مجموعه کابینت سازی تا زمانی که تیم حرفه ای و متخصص نداشته باشد نمی تواند تولیدات با کیفیتی را به مردم ارائه دهد. آترینا با بهره مندی از یک تیم مجرب و حرفه ای در زمینه تولید کابینت، سلسله مراتب و اصول منظمی را برای اجرا و ساخت کابینت طی می کند. بدین شکل کیفیت کابینت های تولیدی نیز بالاتر می رود زیرا به بهترین نحو ساخته شده اند. تجربه این تیم در ساخت و فروش کابینت در تهرانپارس امکان ساخت دقیق کابینت مورد پسند مشتری را فراهم کرده است.

کیفیت و تنوع بالای محصولات

زمانی که متریال و شیوه ساخت و تولید کابینت در سطح بالایی قرار داشته باشد می توان از آن تا مدت زمان طولانی استفاده کرد. به همین دلیل آترینا از ام دی اف درجه یک برای کابینت های تولیدی خود استفاده می کند. این کابینت ها تنوع بالایی دارند زیرا ام دی اف دارای روکش های مختلفی است و هر کدام دارای مشخصات و ویژگی های خاص خود هستند. مشتریان می توانند با توجه به سبک دکوراسیون خانه خود به انتخاب کابینت مورد نظر بپردازند. این موضوع محدودیت ها را از سر راه مشتریان بر می دارد و تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد.

قیمت منصفانه

اگرچه کیفیت کابینت از اهمیت بسیاری برخوردار است اما باید به این موضوع نیز توجه کرد که مشتریان محدودیت بودجه دارند و می خواهند کابینت ام دی اف با کیفیت را با قیمت مناسب و منصفانه خریداری کنند. خوشبختانه گروه معماری آترینا با در نظر داشتن حقوق مشتریان، تمامی کابینت های تولیدی را با قیمتی منصفانه عرضه می کند. وجود بازه های قیمتی مختلف امکان انتخاب کابینت متناسب با سطح بودجه را برای مشتریان فراهم می سازد. بدین شکل می توان با پرداخت مبلغ مناسبی، صاحب کابینت های با دوام و ماندگار شد.

کابینت سازی در تهران

قابلیت سفارشی سازی

بسیاری از مراکز کابینت سازی کابینت ها را در نوع و مدل خاصی تولید می کنند و این موضوع ممکن است از نظر افرادی که سخت پسند هستند چندان خوشایند نباشد. آترینا با توجه به این موضوع قابلیت سفارشی سازی کابینت را برای مشتریان ایجاد نموده است. از این طریق هر مشتری می تواند با توجه به طرح، مدل، سبک و اندازه مورد نظر خود به سفارش کابینت بپردازد.

ساخت و فروش کابینت در تهرانپارس توسط گروه معماری آترینا برای تمامی کابینت های سفارشی قابل انجام است. مشتریان با در نظر داشتن سابقه این مرکز می توانند با خیال آسوده به سفارش کابینت مورد نظر خود بپردازند و هیچ نگرانی بابت نتیجه کار نداشته باشند.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ام دی اف تماس بگیرید.

تماس
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.