معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود؟ | انواع کابینت دو رنگ سفید

رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود؟ | انواع کابینت دو رنگ سفید

رنگ سفید برای کابینت

رنگ سفید از جمله رنگ های پرطرفدار برای کابینت است که در اکثر خانه ها دیده می شود. این رنگ به آشپزخانه روشنایی بیشتری داده و با انعکاس نور منجر به بزرگ جلوه دادن محیط می گردد. رنگ سفید فضا را دلبازتر کرده و آرامش زیادی را به افراد منتقل می کند. افرادی که قصد خرید کابینت دارند باید بدانند که رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود تا زیبایی محیط خانه و آشپزخانه خود را افزایش دهند.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ام دی اف تماس بگیرید.

تماس

این رنگ با بسیاری از رنگ ها همخوانی دارد و در بیشتر دکوراسیون ها برای جذاب تر شدن محیط به صورت ترکیبی به کار می رود. در ادامه مطلب رنگ هایی که با کابینت سفید ست می شود را بررسی می کنیم پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

کابینت سفید کرم

مهم نیست که کابینت شما نئوکلاسیک است یا یک کابینت مدرن، رنگ کرم از جمله رنگ هایی است که در طیف سفید قرار دارد اما گرمای خاصی به محیط می بخشد. این رنگ مخصوصا در کابینت های مدرن، زیبایی و جذابیت آشپزخانه را افزایش داده و انرژی مثبتی را در فضا به وجود می آورد. برای کاهش میزان خنثی بودن رنگ سفید، از رنگ کرم استفاده می شود و با این کار نور آشپزخانه متعادل تر می گردد.

رنگ کرم در طولانی مدت ممکن است حس خستگی را به افراد القا کند و دیگر انرژی مثبت اولیه را نداشته باشد. به همین منظور باید در کنار استفاده از رنگ سفید و کرم برای کابینت، از رنگ های دیگری برای کفپوش و دیوارها استفاده گردد.

کابینت سفید نسکافه ای

نسکافه ای یکی از رنگ های جذاب در طیف قهوه ای روشن می باشد که محیط آشپزخانه را شیک و لاکچری نشان می دهد. ترکیب این رنگ با رنگ سفید بسیار زیبا و درخشانی است و نگاه افراد را در بدو ورود به سمت خود جلب می نماید. نسکافه ای رنگی گرم و پر انرژی است و قرار گرفتن آن در کنار سفید، انرژی آن را متعادل ساخته و محیط را گرم و صمیمی نشان می دهد. برای آشپزخانه های کوچک بهتر است که رنگ نسکافه ای کمتری در کابینت به کار برده شود تا محیط کم نور و گرفته نشود.

کابینت سفید نسکافه ای

کابینت سفید طلایی

رنگ طلایی یکی از رنگ های پرطرفدار در دکوراسیون خانه است که در بخش های مختلف به کار می رود. طلایی یکی از جمله رنگ هایی است که کابینت مدرن سفید را به سمت اشرافیت می برد. این رنگ باید به طور هوشمندانه ای در کابینت های سفید به کار برده شود تا ظاهر آن را چشمگیر کند.

اگر شما آشپزخانه بزرگی دارید پس محدودیتی در به کار بردن این رنگ ندارید اما زیاده روی در به کار بردن طلایی در آشپزخانه کوچک، محیط را دلگیر نشان می دهد. استفاده از دستگیره و یراق آلات طلایی در کابینت سفید، گزینه ایده آل و مطلوبی می باشد.

کابینت سفید بنفش

وقتی شما بدانید که رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود قطعا دکوراسیون آشپزخانه خود را زیباتر طراحی می کنید. رنگ بنفش به عنوان رنگی هیجان انگیز شناخته می شود و وقتی در کنار سفید به کار رود، از خنثی بودن سفید می کاهد. این رنگ انرژی و هیجان زیادی در محیط خلق می کند و افرادی که می خواهند دکوراسیون خاصی در آشپزخانه داشته باشند، نباید از رنگ بنفش غافل شوند.

طیف های روشن بنفش جلوه پر نورتری به آشپزخانه می دهند و محیط آن را دلباز می کنند. استفاده از طیف های تیره رنگ بنفش در کنار رنگ سفید، تضاد جالبی به وجود آورده و بدین شکل دکوراسیون آشپزخانه جذاب تر می شود.

کابینت سفید قهوه ای

رنگ قهوه ای از دیرباز برای کابینت استفاده می شده و اکنون با پردازش و گستردگی بیشتری در انواع آشپزخانه مدرن و کلاسیک به کار می رود. این رنگ محبوب در گروه رنگ های گرم قرار می گیرد و گرمای محیط را افزایش می دهد. قهوه ای جوی دوستانه و دلنشین خلق می کند تا افراد خانواده با قرارگرفتن در محیط آشپزخانه، حس خوبی دریافت کنند و از فضای آن لذت ببرند. این رنگ در طیف های متنوعی به کار می رود و زمانی که با سفید ترکیب شود، تبدیل به نقطه عطف خانه می گردد.

کابینت سفید قهوه ای

کابینت سفید طوسی

طوسی از رنگ های محبوب در دکوراسیون است که در گروه رنگ های خنثی قرار می گیرد. این رنگ طیف گسترده ای دارد و در انواع طیف های تیره و روشن در کابینت به کار می رود. کابینت سفید طوسی ترکیبی مدرن است و در آشپزخانه هایی با همین سبک دارای بیشترین کاربرد می باشد.

به دلیل اینکه هر دو رنگ سفید و طوسی از جمله رنگ های سرد هستند برای جذابیت دکوراسیون می توانید از گلدان یا مجسمه هایی با رنگ های گرم در آشپزخانه استفاده نمایید. بدین شکل میزان انرژی رنگ ها در محیط به حد اعتدال می رسد. طیف های روشن طوسی برای آشپزخانه های کوچک و طیف های تیره آن برای آشپزخانه های بزرگ انتخاب مناسبی می باشد. درست است که قیمت کابینت نئوکلاسیک پلی اورتان اندکی از کابینت های گلاس گران تر است، اما کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی یک انتخاب فوق العاده برای دکوراسیون منزل شماست.

کابینت سفید کاپوچینو

رنگ کاپوچینو در طیف رنگ های قهوه ای قرار می گیرد که از رنگ نسکافه ای کمی تیره تر است. این رنگ از جمله رنگ های گرم و مطلوب در بین افراد می باشد اما بیشتر خانم ها علاقه زیادی به این رنگ دارند. کابینت سفید کاپوچینو نظم خاصی را در آشپزخانه به وجود آورده و آلودگی ها را کمتر نشان می دهد. کسانی که نه از رنگ های تیره خوششان می آید و نه سادگی سفید را دوست دارند می توانند به کابینت سفید کاپوچینو به عنوان گزینه ای فوق العاده نگاه کنند.  این رنگ جذاب هیچوقت قدیمی نشده و کابینت های طراحی شده با این رنگ همیشه مد هستند.

کابینت سفید کاپوچینو

کابینت سفید بادمجانی

بادمجانی از جمله رنگ های تیره از طیف بنفش است. این رنگ نشان دهنده قدرت و تسلط است و وقتی در آشپزخانه به کار رود، این بخش را به عنوان بخشی خاص در خانه نشان می دهد. افرادی که می خواهند بدانند رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود نباید رنگ بادمجانی را فراموش کنند. ترکیب این رنگ با سفید بسیار درخشان و چشمگیر است و جلوه خاصی به محیط می دهد. اگر آشپزخانه کوچکی دارید باید از رنگ بادمجانی کمتری برای کابینت های خود استفاده کنید و اگر آشپزخانه شما بزرگ است پس محدودیتی در این راستا ندارید.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ام دی اف تماس بگیرید.

تماس
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.