معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

بهترین کابینت ساز تهران در سال 1403 | گروه معماری آترینا

بهترین کابینت ساز تهران در سال 1403 | گروه معماری آترینا

انتخاب مرکز فروش کابینت یکی از دغدغه های افرادی است که قصد خرید کابینت را دارند. در شهر تهران کابینت سازهای بسیاری قرار دارند و این موضوع به چالشی برای خریداران کابینت تبدیل شده است. انتخاب بهترین کابینت ساز تهران برای سفارش کابینت آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی خیال مشتریان را آسوده می سازد.

این موضوع به دلیل این است که بهترین مرکز تولید کابینت، از متریال با کیفیت برای تولید کابینت استفاده می نماید. همچنین سبک ساخت، زیبایی طراحی و دوام کابینت به مرکز ساخت آن بستگی دارد. به همین دلیل در این مطلب به بررسی بهترین کابینت ساز تهران می پردازیم و اگر شما هم می خواهید با سازنده کابینت های با کیفیت و با دوام در شهر تهران آشنا شوید، با ما همراه باشید.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ام دی اف تماس بگیرید.

تماس

گروه معماری آترینا، بهترین کابینت ساز تهران

گروه معماری آترینا یک مرکز تولید و ساخت کابینت در شهر تهران است. این مرکز به عنوان بهترین کابینت ساز پایتخت شناخته می شود. تیم مجرب آترینا با استفاده از بهترین متریال، به ساخت کابینت های متنوع می پردازند. مشتریانی که قصد سفارش کابینت منحصر به فرد خود را دارند می توانند به گروه معماری آترینا مراجعه نمایند‌.

بدین شکل کابینت های سفارشی مشتریان مطابق با آنچه در نظر دارند، تولید و در محل مورد نظر نصب می گردد. این مرکز ساخت کابینت، تمامی کابینت ها را با قیمتی منصفانه به مشتریان عرضه می کند و همین امر باعث رضایت این افراد شده است.

چرا گروه معماری آترینا بهترین کابینت ساز تهران است؟

گروه معماری آترینا دارای ویژگی هایی است که سبب تمایز آن با سایر مراکز ساخت کابینت شده است. این مرکز خدمات خود را به بهترین نحو به مشتریان عرضه می کند. به همین دلیل در ادامه ویژگی های این گروه را بررسی می کنیم تا متوجه شوید چرا گروه معماری آترینا بهترین کابینت ساز تهران است.

تیم مجرب و حرفه ای

دلیل اصلی موفقیت و پیشرفت هر مجموعه ای، تخصص تیم آن است. گروه معماری آترینا دارای تیم مجرب و حرفه ای در زمینه تولید کابینت می باشد. این تیم مجرب تجربه و تخصص بسیاری در زمینه تولید انواع کابینت دارند‌. به همین دلیل طراحی و ساخت کابینت های آشپزخانه و دستشویی، به بهترین شکل توسط این تیم انجام می شود‌. همکاری و هماهنگی بین تیم آترینا به گونه ای است که از طراحی تا ساخت کابینت طبق اصول و سلسله مراتب خاصی صورت می گیرد. وجود این تیم حرفه ای در مرکز آترینا، کیفیت خدمات این تولید کننده کابینت را افزایش داده است.

به کارگیری از باکیفیت ترین متریال بازار

متریال بسیاری برای ساخت کابینت وجود دارند و هر کدام مزایا و معایبی دارند. ام دی اف به عنوان پرطرفدارترین ماده اولیه برای ساخت کابینت شناخته می شود. بهترین کابینت ساز تهران یعنی گروه معماری آترینا، از ام دی اف درجه یک برای ساخت کابینت استفاده می نماید. ام دی اف تنوع بالایی دارد و به همین دلیل تمامی سلیقه ها را تحت پوشش قرار می دهد.

از سوی دیگر ام دی اف در شرایط آب و هوایی گوناگون، دوام و ماندگاری بالایی دارد. سطح زیبای ام دی اف برای ساخت انواع کابینت مناسب است و همین موضوع سبب استقبال مردم از این متریال شده است. آترینا از بین ام دی اف های مختلف، بهترین ام دی اف را برای تولیدات خود به کار می برد. بدین شکل کیفیت خدمات آترینا در سطح بالایی قرار دارد و به مشتریان عرضه می شود.

تنوع در ارائه خدمات

کابینت ها انواع و اقسام گوناگونی دارند و در مدل های مختلفی ساخته می شوند. گروه معماری آترینا با در نظر داشتن سلیقه های مختلف، کابینت های ام دی اف تولیدی خود را در انواع گوناگونی تولید می نماید. این کابینت ها برای دکوراسیون های مختلفی قابل استفاده هستند. پس اگر دغدغه هماهنگی کابینت با دکوراسیون خود را دارید، دیگر نگران نباشید چرا که گروه معماری آترینا انواع کابینت مدرن، کابینت نئوکلاسیک، کابینت ممبران، کابینت های گلاس و کابینت انزو را در طرح ها و رنگ های مختلف تولید به بازار عرضه می کند.

گروه معماری آترینا برای انواع دکوراسیون با رنگ ها و سبک های مختلف، کابینت ام دی اف مناسبی دارد. این مزیت انتخاب بهترین کابینت ساز تهران ، باعث می شود که شما کابینت مورد نظر خود را با شکل، رنگ و طرح دلخواه سفارش دهید.

قیمت های منصفانه

مجموعه آترینا خدمات و محصولات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه می کند. به همین دلیل دوام این محصولات بسیار بالا می باشد. آترینا در ازای این کیفیت بالا، قیمت منصفانه ای را برای محصولات خود در نظر دارد. در واقع شما با پرداخت مبلغ کاملا منصفانه ای، صاحب کابینت های زیبا و با کیفیت می شوید.

این باعث می شود که با یکبار هزینه کردن، تا چندین سال از کابینت خریداری شده استفاده کنید.  وجود بازه های قیمتی مختلف کابینت ها، تمامی بودجه ها را تحت پوشش قرار می دهد. بدین شکل تمامی افراد می توانند کابینت مناسبی را با توجه به بودجه خود خریداری کنند.

انواع کابینت ارائه شده توسط گروه معماری آترینا

کابینت های گروه معماری آترینا در سبک های گوناگونی ساخته می شوند. این تنوع سبک و مدل باعث می شود که برای خرید کابینت ام دی اف برای هر هر خانه یا دکوراسیونی می توانید به این مجموعه اعتماد کنید.

کابینت سازی در تهران

کابینت مدرن

کابینت ام دی اف مدرن به عنوان ساده ترین سبک کابینت شناخته می شود. سطح کابینت های مدرن ساخته شده توسط بهترین کابینت ساز تهران کاملا یکدست و یکپارچه است. این کابینت ها دارای طرح های شلوغ و پیچیده نیستند. به همین دلیل جلوه تازه ای را در آشپزخانه به وجود می آورند. تنوع کابینت های مدرن بالا است و قیمت کابینت های گلاس مدرن کمتر از دیگر کابینت ها می باشد.

این کابینت ها ارتفاع بیشتری نسبت به کابینت های کلاسیک دارند و وسایل بسیاری را در خود جای می دهند. این ویژگی سبب استفاده از کابینت های مدرن در آشپزخانه های کوچک شده است. کابینت های مدرن گروه آترینا، دوام و ماندگاری بالایی دارند و با انواع دکوراسیون ها هماهنگ می شوند.

کابینت کلاسیک

کابینت های کلاسیک ام دی اف دارای طرح های پیچیده و سنتی می باشند. این کابینت ها از سادگی کابینت های مدرن فاصله دارند. بر روی ستون، درب و دستگیره های این کابینت ها نقوش گوناگونی دیده می شود. کابینت های کلاسیک به طور قرینه تولید و نصب می گردند. هر عنصری که در یک بخش از کابینت قرار دارد باید در بخش دیگر آن نیز وجود داشته باشد. بدین شکل قرینگی کابینت حفظ خواهد شد.

کابینت های کلاسیک باید در فضاهای بزرگ اجرا شوند، پس به کار بردن آنها در فضاهای کوچک توصیه نمی شود. قیمت کابینت کلاسیک ساخته شده توسط گروه معماری آترینا کاملا منصفانه است اما نسبت به نوع مدرن کمی بیشتر می باشد.

کابینت نئوکلاسیک

سبک نئوکلاسیک نوعی سبک تلفیقی برای ساخت کابینت است. در واقع آترینا با تلفیق دو سبک کلاسیک و مدرن، کابینت های نئوکلاسیک را تولید می نماید. این کابینت ها هم سادگی سبک مدرن را دارند و هم از نقوش و قرینگی سبک کلاسیک بهره مند هستند.

نقوش این کابینت ها ساده تر از سبک کلاسیک است و سطح یکدست و یکپارچه کابینت را به نقش های ظریف و زیبا مزین می کند. قیمت کابینت نئوکلاسیک حد وسط کابینت های مدرن و کلاسیک است. در واقع قیمت کابینت نئوکلاسیک ساخته شده توسط بهترین کابینت ساز تهران از کابینت های کلاسیک کمتر و از کابینت های مدرن بیشتر است. این کابینت ها طرفداران بسیاری دارند و در انواع طرح ها قابل سفارش می باشند.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کابینت ام دی اف تماس بگیرید.

تماس
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.