معماری آترینا

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان اتحاد

تلفن:

بهترین رنگ برای کمد دیواری | معرفی 10 رنگ فوق العاده و جذاب

بهترین رنگ برای کمد دیواری | معرفی 10 رنگ فوق العاده و جذاب

بهترین رنگ برای کمد دیواری

کمد دیواری یکی از قسمت های مهم در هر خانه ای است زیرا با توجه به کوچک شدن خانه ها و کمبود فضا برای نظم دادن به وسایل مختلف، وجود کمد دیواری برای هر خانه ای ضروری می باشد. بسیاری از افراد به هنگام خرید و یا اجاره منزل به کمد دیواری به عنوان آپشن مهمی نگاه می کنند و حتی ممکن است قید یک خانه را به دلیل نداشتن کمد دیواری بزنند! انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواری یکی از موضوعاتی است که ذهن بسیاری از افراد را به هنگام خرید کمد به خود مشغول کرده است.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس

دنیای رنگ ها برای کمد دیواری محدود نیست و امروزه تنوع رنگی بسیار گسترده ای در این زمینه وجود دارد تا تمامی افراد با سلیقه های مختلف بتوانند بهترین رنگ برای کمد دیواری خود را انتخاب نمایند. اگر شما هم می خواهید کمد دیواری با رنگ شیک و جذابی داشته باشید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

کمد دیواری با رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای از جمله رنگ هایی است که در بیشتر خانه ها برای کمد دیواری از آن استفاده می شود. این رنگ بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد اما برای انتخاب آن باید فضای اتاق خود را هم در نظر داشته باشید زیرا این رنگ زمانی جذابیت و زیبایی خود را نشان می دهد که اتاق از نور کافی برخوردار باشد.

اگر قصد سفارش و خرید کمد دیواری با رنگ قهوه ای دارید پس نورپردازی های مناسبی را برای اتاق خود در نظر داشته باشید زیرا اگر اتاق شما نور مناسبی نداشته باشد، فضای اتاق را کوچک تر از حد آن نشان می دهد. در صورتی که نور اتاق تامین شود، دیگر مشکلی وجود ندارد زیرا این رنگ به سادگی با سایر وسایل و اجزای دکوراسیون منزل شما هماهنگ شده و زیبایی چشم نوازی به فضای اتاق خواب شما می دهد.

کمد دیواری با رنگ مشکی

رنگ مشکی یک رنگ جذاب و مدرن است و به راحتی با سایر رنگ ها ست می شود اما به دلیل اینکه فضا را کوچکتر نشان می دهد بهتر است در اتاق خواب هایی که کوچک هستند از این رنگ استفاده نشود زیرا کوچک نشان دادن فضا در طولانی مدت ممکن است شما را خسته کند.

اگر جنس کمد دیواری شما از نوع هایگلاس باشد با خیال آسوده تری می توانید از این رنگ استفاده کنید زیرا سطح این جنس از کمد دیواری کمی بازتاب نور داشته و در نتیجه این موضوع باعث می شود که فضا را گرفته و کوچک نکند و تا حدودی آن را بزرگ تر نشان دهد. برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه رنگ مشکی بهترین رنگ برای کمد دیواری می باشد.

کمد دیواری مشکی

کمد دیواری با رنگ آبی

در صورتی که رنگ اتاق خواب شما سفید یا آبی می باشد، بهتر است کمد دیواری خود را آبی کنید. رنگ آبی آرامش و طراوت ویژه ای را به محیط می دهد و به دلیل اینکه رنگ آسمان و دریا هم آبی می باشد، شما با قرار گرفتن در اتاقی با کمد دیواری آبی، به سرعت آرام می شوید و تازگی خاصی را احساس می کنید. پس اگر علاوه بر اینکه دکوراسیون سفید یا آبی دارید، به آرامش خود اهمیت می دهید، رنگ آبی گزینه مناسبی برای کمد دیواری شما می باشد.

کمد دیواری با رنگ طوسی

یکی دیگر از رنگ هایی که برای کمد دیواری اکثر خانه ها مناسب می باشد، رنگ طوسی است. این رنگ به خوبی با دکوراسیون منزل هماهنگ می شود و به دلیل اینکه طیف متنوعی دارد می توانید متناسب با فضای خانه خود از طیف مناسبی بهره ببرید. اگر اتاق یا فضایی که می خواهید از کمد دیواری در آن قسمت استفاده کنید، کوچک است پس از طیف روشن این رنگ استفاده کنید اما اگر فضای شما بزرگ است پس محدودیتی در انتخاب طیف رنگ طوسی ندارید و بهترین رنگ برای کمد دیواری شما همان طیفی است که خودتان می پسندید!

کمد دیواری با رنگ قرمز

رنگ قرمز گرما، شور و هیجان خاصی در فضای اتاق خواب شما به وجود می آورد. از آنجایی که این رنگ بسیار شیک است می توانید در حد اعتدال از آن برای کمد دیواری خود استفاده کنید زیرا اگر در استفاده از آن زیاده روی کنید ممکن است پس از مدتی از آن خسته شوید. برای اینکه هم از این رنگ استفاده کنید و هم فضای خسته کننده ای نداشته باشید باید به فکر ترکیب این رنگ با رنگ هایی مانند سفید، مشکی، آبی، طلایی و طوسی باشید.

کمد دیواری قرمز

کمد دیواری با رنگ سفید

اگر شما اتاق خوابی دارید که کوچک است، پنجره ندارد و حتی از نور کافی برخوردار نمی باشد پس رنگ سفید بهترین انتخاب برای کمد دیواری اتاق شما می باشد. رنگ سفید فضا را بزرگ و پر نور نشان می دهد و حتی اگر جنس کمد دیواری شما هایگلاس باشد، فضا دلباز تر و زیباتر خواهد شد. با انتخاب رنگ سفید برای کمد دیواری دیگر نگران چیزی نباشید زیرا این رنگ با سادگی خود فضای زیبایی را ایجاد می کند.

کمد دیواری با رنگ زرد

رنگ زرد رنگی بسیار جذاب و پر انرژی است و اگر از آن برای کمد دیواری استفاده کنید، زیبایی خیره کننده آن توجه همه را جلب می کند. بهترین رنگ برای کمد دیواری خانه های کوچک، طیف روشن این رنگ می باشد زیرا اگر از رنگ زرد در طیف روشن استفاده شود، فضای اتاق را پر نور تر و زیباتر نشان می دهد.

کمد دیواری با رنگ بنفش

رنگ بنفش از آن رنگ هایی است که کمتر کسی برای کمد دیواری به سراغ آن می رود اما اگر شما می خواهید کمد دیواری شیک و خاصی داشته باشید می توانید این رنگ را انتخاب کنید و زیبایی آن را به دیگران نشان دهید. همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد، پس جذاب ترین و بهترین طراحی را با رنگ بنفش رقم بزنید.

کمد دیواری با رنگ صورتی

قطعا رنگ صورتی شما را در فضایی رویایی قرار می دهد و اگر از این رنگ برای کمد دیواری خود استفاده کنید، اتاق خوابی زیبا و رویایی خواهید داشت. این رنگ برای دختران و تمام افرادی که احساسات سرشاری دارند مناسب می باشد.

کمد دیواری صورتی

بهترین رنگ برای کمد دیواری چیست؟

در این مقاله انواع رنگ های کمد دیواری و ویژگی های هر یک را بررسی کردیم. اگر شما قصد انتخاب یک رنگ برای کمد دیواری خود دارید پس در ابتدا فضای اتاق خواب و منزل خود را بررسی کنید و ببینید که از چه رنگ هایی در دکوراسیون داخلی خود استفاده کرده اید و سپس سعی کنید با توجه به رنگ های به کار برده از رنگی استفاده کنید که با فضای شما همخوانی داشته باشد و به سادگی با سایر اجزای دکوراسیون هماهنگ شود.

با در نظر گرفتن قیمت کمد بهترین رنگ برای کمد دیواری منزل شما همان رنگی است که علاوه بر هماهنگی با فضا، اتاق را دلباز تر و روشن تر نشان می دهد، مورد علاقه شما می باشد و سبب ایجاد خستگی نمی شود. اگر فضای کوچکی دارید، به هیچ وجه از رنگ های تیره استفاده نکنید و تمرکز خود را بر روی رنگ هایی با طیف روشن بگذارید.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت کمد دیواری تماس بگیرید.

تماس
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.